Molusk kožní roztok 3 g

Molusk, Kožní roztok. Molusky jsou nakažlivým benigním kožním onemocnením …

Zobrazit více

Molusk, Kožní roztok. Molusky jsou nakažlivým benigním kožním onemocnením vyvolaným infekcí virem ze skupiny poxviru (molluscum contagiosum). Infekce způsobuje léze (puchýřky) na kuži a je běžná u dětí ve věku 2 až 5 let.

Můžete mít zítra  více info
3ks skladem
V Pilulka Boxu již zítra od 15:30
Pilulka Expresem již zítra od 09:00
369 Kč
Cena za 100 g: 12 300,00 Kč
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Nakupujte společně
Molusk kožní roztok 3 g
+ Phyteneo Kolodium forte 10 ml
588 Kč
1 078 Kč
5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 5 zákazníků
Napsat hodnocení
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Molusky jsou nakažlivým benigním kožním onemocněním vyvolaným infekcí virem ze skupiny poxviru (molluscum contagiosum). Infekce způsobuje léze (puchýřky) na kůži a je běžná u dětí ve veku 2 až 5 let, ale muže se projevit i u dospívajících a dospělých. Indikace: Lokální kožní léčba molusek.

Dávkování

Přípravek by měl být aplikován jednou denně, pokud lékař nestanoví jinak. Každodenní aplikaci opakujte do objevení zarudnutí, podráždění nebo otoku léze, ke kterému obvykle dochází během 4-6 dnu. V tomto okamžiku zastavte léčbu a na lézi již roztok neaplikujte. Zánět je známkou toho, že molusky vymizí během příštích 2 až 5 týdnu. Pokud se zánět neobjeví, můžete pokračovat v aplikaci produktu na lézi, až do objevení zánětu.

UPOZORNENÍ

Pokud budete pokračovat v léčbě oblasti, která je již zanícená nebo podrážděná, muže dojít v ošetřované oblasti ke vzniku vředu. Nepoužívejte roztok na stejnou lézi více než 10 po sobe jdoucích dnu. Pokud nějaký den vynecháte, neaplikujte roztok druhý den dvakrát. Aplikujte jej znovu pouze jednou a pokračujte, dokud léze nezčervená. Jak přípravek používat: Tento přípravek smí aplikovat pouze dospělé osoby. Děti by neměly s přípravkem zacházet, ani se jej dotýkat rukama poté, co byl aplikován dospělými.

 • KROK 1: APLIKACE Odšroubujte uzávěr lahvičky a zasuňte aplikační tyčinku. Vyjměte navlhčenou aplikační tyčinku a naneste přípravek jemným poklepáváním špičkou štětce na každou lézi co nejpečlivěji (nedotýkejte se zdravé pokožky kolem léze, protože to muže způsobit podráždění).
  • UPOZORNENÍ: Zabraňt kontaktu roztoku se zdravou pokožkou a jakýmkoli jiným povrchem (oblečení, citlivé povrchy atd.), protože se jedná o žíravinu.
 • KROK 2: VYCKEJTE 1 AŽ 2 MINUTY (ZASCHNUTÍ) Po nanesení poklepáváním štětcem nechte přípravek zaschnout po dobu 1 až 2 minuty. Ujistěte se, že se děti nebudou dotýkat ošetřených částí během zasychání přípravku.
 • KROK 3: ODSTRANENÍ (OPLÁCHNUTÍ) Po zaschnutí odstraňte zbytky přípravku opláchnutím vodou (pomocí namočené gázy) a umyjte si ruce velkým množstvím vody. Opakované použití: Zopakujte výše popsané kroky. Za účelem opakovaného použití lze přípravek skladovat s našroubovaným aplikátorem. Jakmile zaznamenáte podráždění, zarudnutí nebo otok, zastavte léčbu. Tyto příznaky naznačují, že léčba skončila. Přesto budete muset několik týdnu počkat, než léze vymizí. Ošetřené léze se nesmí škrábat, ani se na ne nesmí sahat, dokud úplně nezmizí, aby se předešlo nové infekci. Po čtyřech týdnech od prvního otevření lahvičku vyhodte. Nevyhazujte tento výrobek do odpadních vod ani domovního odpadu. Nespotřebovaný přípravek vratte prosím do lékárny.

VAROVÁNÍ

POZOR ŽÍRAVINA. POUŽÍVÁ SE PRO LEPTÁNÍ. ROZTOK POUŽÍVEJTE POUZE NA LÉČBU LÉZÍ.
POSTUPUJTE DŮSLEDNĚ PODLE POKYNŮ K POUŽITÍ.

Zkuste také další výrobky značky Molusk, které naleznete v kategoriích Na bradavice a Benefity. Produkt ohodnotilo 5 zákazníků a 100 % by ho doporučilo ostatním. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Na bradavice.

EAN8470001684479
ZnačkaMolusk
Velikost balení3 g
Věk>2 let
Cesta podání  Dermálně - na pokožku
Forma  Roztok
Pro  Pro děti
Režim výdeje  Volně prodejné zdravotnické prostředky
Originální názevMolusk sol.3g