Výhodná nabídka dentální hygieny - Dezinfekční (1 produktů)

Uživatelé nejlépe hodnotí řady White Pearl, Splat a White Glo. Pokud jste si nezvolili žádný výrobek, podívejte se také na kategorie Dárek zdarma - Ústa a zuby. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Elmex Caries Protection Whitening Zubní pasta 3 x 75 ml.

Uživatelé nejlépe hodnotí řady White Pearl, Splat a White Glo. Pokud jste si nezvolili žádný výrobek, podívejte se také na kategorie Dárek zdarma - Ústa a zuby. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Elmex Caries Protection Whitening Zubní pasta 3 x 75 ml.

Výhodná nabídka dentální hygieny - Dezinfekční - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Výhodná nabídka dentální hygieny - Dezinfekční ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Výhodná nabídka dentální hygieny - Dezinfekční lidé hodnotí na 94 %
Recenze produktu: Curaprox CS 5460 Ultra soft Zubní kartáček 3 ks
5 / 869x
super
Recenze produktu: Oral-B Pro 3 3500 Elektrický zubní kartáček bílý
5 / 1x
Dárek
Recenze produktu: Alpa francovka 1000 ml
5 / 24x
Odporúčam do každej domácnosti, všestranne použiteľná.
Recenze produktu: Altermed Australian Tea Tree Oil 100% 10 ml
5 / 43x
Tea Tree je opravdu ta nejúčinější záchrana, pokud se vám vytvoří pupínek. Opravdu je potřeba pouze nanést na pupínek, nikoliv na celý obličej nebo větší plochu. Nanáším vždy večer a ráno se pupínek vysuší. Takže stačí sloupnout.
Recenze produktu: Herbadent ORIGINAL Bylinná zubní pasta 100 g
5 / 15x
overená kvalita
Recenze produktu: Philips Sonicare Sonický elektrický zubní kartáček dětský s bluetooth HX6322/04
5 / 4x
Děti maji z čištění radost.
Recenze produktu: Oral-B iO 7 Bílý a černý elektrický zubní kartáček
5 / 4x
Kartáček používám necelé 3 měsíce a přes velkou počáteční skepsi k elektrickým kartáčkům obecně musím přiznat, že by mě čištění mechanickým kartáček již neuspokojilo natolik jako tímto IO 7. V první řadě mě překvapila dokonalá "hebkost" zubů po přejetí jazykem přes horní řezáky a přes vnitřní stranu stoliček. A je celkem jedno, jestli jste ten den měli kukuřici s trhaným vepřovým, nebo jen zeleninové šťávy. Dalším důvodem spokojenosti je smajlík, který po vyčištění chrupu ukáže délku čištění a jestli jste při hygieně pokryli všechny zuby. Každé ráno, když kartáček vezmu do ruky, tak mě pozdraví a popřeje hezký den. Ještě nikdy nezapomněl. Skvělou vychytávkou je aplikace oral-B, která vám po spárování kartáčku interaktivně ukazuje pokrytí čištění chrupu, jak moc na kartáček tlačíte a případně doporučuje změnu techniky čištění. Snad jedinou nevýhodou je z mého pohledu až moc velká rychlost resp. počet kmitů, kdy nelze mít otevřená ústa dokořán, tak jak jsem byl doposud zvyklý u mechanických kartáčků, ale je nutné mít pusu co nejvíce zavřenou, jinak musíte čistit zrcadlo po každém čištění.
Recenze produktu: Curaprox CS 3960 Supersoft Zubní kartáček 3 ks
5 / 279x
Veľmi spokojná.
Recenze produktu: Oral-B Pulsonic Slim Clean 2000 Elektrický sonický zubní kartáček černý
5 / 5x
Vyčistí lépe jak klasický kartáček.
Recenze produktu: Bione Cosmetics Dentamint ústní voda med + propolis 500 ml
5 / 2x
stahuje dásně, při krvácení, chuť dobrá

Produkty z kategorie Výhodná nabídka dentální hygieny jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Výhodná nabídka dentální hygieny jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Výhodná nabídka dentální hygieny seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.