Nutrilon 1 hypoalergenní 24 x 90 ml

Nutrilon 1 HA je hypoalergenní dietní potravina vhodná pro výživu kojenců od …

Zobrazit více

Nutrilon 1 HA je hypoalergenní dietní potravina vhodná pro výživu kojenců od narození, pokud nemohou být kojeni kojenci kojeni nebo při nedostatečné laktaci.

Tento produkt není momentálně dostupný.
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Hypoalergenní Hypoalergenní

Kojenecké mléko s bílkovinnou složkou, která má vysoce hydrolyzované (štěpené) syrovátkové bílkoviny. Což znamená, že obsahuje bílkoviny s krátkým řetězcem a volné aminokyseliny. Díky tomu je minimalizován styk s alergenním antigenem ( kravskou bílkovinou).

 • Mléko je vhodné pro děti s alergií na kravskou bílkovinu a pro děti s alergií v rodině a vysokou pravděpodobností rozvoje onemocnění

Obsah balení

 • 24 x 90 ml

Důležitá upozornění

Pro výživu novorozenců a kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou zastoupením svých živin a jejich kvalitou mateřské mléko. Výrobek je určený pro výživu kojenců starších 6 měsíců. Nutrilon 1 počáteční mléko by mělo být používáno pouze na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě. Výrobek je určený pro výživu kojenců od narození, nemohou-li být kojeni. Je vhodný pro výživu kojenců během prvních měsíců života až do doby zavedení vhodných příkrmů. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení.

Složení

Přípravek obsahuje Vitamín A, Vitamín C, Vitamín D, LCP mastné kyseliny (omega 3), Nukleotidy, Oligosacharidy lcGOS/scFOS (9:1).
Dále obsahuje Koncentrát hydrolyzované syrovátkové bílkoviny (z mléka), maltodextrIn, rostlinné oleje (palmový, řepkový, kokosový, slunečnicový, olej z mikrobiologických zdrojů), galaktooligosacharidy (z mléka) 8 %, emulgátor (estery mono- a diglyceridů mastných kyselin s kyselinou citronovou), fruktooligosacharidy 0,6 %, fosforečnan vápenatý, chlorid draselný, rybí olej, chlorid hořečnatý, citronan sodný, uhličitan vápenatý, cholin chlorid, kyselina L-askorbová, taurin, L-askorban sodný, síran železnatý, inositol, síran zinečnatý, sodná sůl uridin 5?-monofosfátu, cytidin 5?-monofosfát, DL-?-tokoferyl acetát, adenosin 5?-monofosfát, sodná sůl inosin 5?-monofosfátu, L-karnitin, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, sodná sůl guanosin 5?-monofosfátu, D-biotin, síran měďnatý, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), retinyl palmitát, DL-?-tokoferol, kyanokobalamin, thiamin hydrochlorid (B1), riboflavin (B2), cholekalciferol, pyridoxin hydrochlorid, síran manganatý, jodid draselný, fytomenadion, seleničitan sodný.

Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Vyzkoušejte také ostatní výrobky značky Nutrilon, které uvidíte v kategoriích Počáteční kojenecká mléka (1), Matka a dítě a Dětská výživa a nápoje. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Počáteční kojenecká mléka (1).

Ohodnoťte tento produkt jako první.

EAN8590340121616
ZnačkaNutrilon
Produktová řadaNutrilon HA
Velikost balení24 x 90 ml
Věk0 - 6 měs.
Vlastnosti  Hypoalergenní
Pro  Pro kojence
Originální názevNutrilon 1 hypoalergenní 24x90ml
Dodavatel na trhDanone a.s.
Země původuČeská Republika