NYX Professional Makeup The Face Glue Setting spray 60 ml

S fixačním sprejem The Face Glue se váš make-up nepohne z místa a vydrží vám bez chybičky po celý den! Drží jako o život! Odolný proti blednutí a rozmazávání. Drží a drží! S dlouhotrvajícím efektem. Drží skvěle! Po aplikaci zintenzivní barvy vašeho make. Více informací

279 Kč
46,50 Kč / 10 ml
  • alt3ks skladem, Zítra od 08:00 u vás. Více informací
  • altPilulka Expresem již zítra od 08:00
  • <strong>Doprava ZDARMA</strong> při nákupu nad <strong>1 499 Kč</strong>Doprava ZDARMA při nákupu nad 1 499 Kč
NYX Professional Makeup The Face Glue Setting spray 60 mlVše o produktuDoplňující informaceHodnocení produktu
NYX Professional Makeup The Face Glue Setting spray 60 mlVše o produktuDoplňující informaceHodnocení produktu

Nejen fixace, ale doslova PŘILEPENÍ make-upu! S fixačním sprejem

The Face Glue se váš make-up nepohne z místa a vydrží vám bez chybičky po celý den. Získejte fixaci srovnatelnou s lepidlem, ale bez nepříjemného lepkavého pocitu. Tento fixační sprej vám zajistí make-up, který vydrží! DRŽÍ JAKO O ŽIVOT! Odolný proti blednutí a rozmazávání. DRŽÍ A DRŽÍ! S dlouhotrvajícím efektem. DRŽÍ SKVĚLE!

Po aplikaci zintenzivní barvy vašeho make-upu! Fixační sprej The Face Glue zafixuje váš make-up a zajistí, že vydrží bez chybičky po celý den. Jeho složení obsahuje účinné filmotvorné látky, které váš make-up doslova přilepí a zajistí odolnost proti rozmazávání! Obsahuje také javorový sirup, který je známý svými fixačními vlastnostmi. Nejde jen o obyčejnou fixaci, tohle je síla lepidla, ale bez nepříjemného lepkavého pocitu!

Použití

Pro make-up, který drží jako přibitý, sprej The Face Glue důkladně protřepejte a aplikujte ze vzdálenosti paže na celý obličej po dokončení líčení. Fixační sprej The Face Glue doslova prodlouží výdrž vašeho make-upu, vytvoří voděodolnou bariéru a je odolný proti blednutí a rozmazávání.

Přilepte si krásu k sobě! Tento fixační sprej se snadno nanáší, nerozmazává make-up a zanechává na pleti lehký pocit. Poskytne vám fixaci srovnatelnou s lepidlem, ale bez nepříjemného lepkavého pocitu. Pro dokonalý výsledek použijte fixační sprej The Face Glue spolu s bází pod make-up The Face Glue a gelem na obočí The Brow Glue! Fixační sprej The Face Glue zanechává přirozený finiš a zafixuje váš make-up na celý den!"

Složení

Aqua / Water / Eau, Alcohol Denat., Propylene Glycol, Pvp, Amp-acrylates/allyl Methacrylate Copolymer, Boron Nitride, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Acer Saccharum Extract / Sugar Maple Extract (F.i.l. N70042933/1).

Vyzkoušejte také ostatní produkty značky NYX Professional Makeup, které naleznete v kategoriích Líčení, Kosmetika a Fixační sprej na make-up. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Fixační sprej na make-up.

Bezpečnostní nařízení: Pro použití tohoto produktu za normálních nebo rozumně předvídatelných podmínek použití nejsou vyžadována žádná specifická opatření.

Doplňující informace

EAN
800897261764
Vlastnosti
Velikost balení
60 ml
Forma
Originální název
NYX Professional Makeup The Face Glue Setting Spray, 60ml
Výrobce
Nyx Professional Makeup, rue Martre 550, 92110 , Clichy, info@loreal.cz

Recenze a zkušenosti s produktem

Ohodnoťte tento produkt jako první.