Odběrové nádobky - Pouze pro muže (1 produktů)

Odběrové nádobky se řadí mezi základ nemocničního materiálu. V lékařských zařízeních je stále potřeba mít dostatek plastových kelímků se šroubovacím uzávěrem, zkumavek na odběr krve, různých typů lékovek, Petriho misek nebo lahví na moč. To vše a …

 Zobrazit více

Odběrové nádobky se řadí mezi základ nemocničního materiálu. V lékařských zařízeních je stále potřeba mít dostatek plastových kelímků se šroubovacím uzávěrem, zkumavek na odběr krve, různých typů lékovek, Petriho misek nebo lahví na moč. To vše a mnohem více najdete v naší kategorii odběrové nádobky.

Zákazníci nejlépe hodnotí značky DMA a Gama Group. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Gama Group Zkumavka 15 cm PS - sterilní 20 ks.

Product image

DMA Nádoba na moč mužská 642

Můžete mít ve čtvrtek 5. 10.159 Kč
Banner
Odběrové nádobky - Pouze pro muže - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Odběrové nádobky - Pouze pro muže ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Odběrové nádobky - Pouze pro muže lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Gama Group Zkumavka 15 cm PS - sterilní 20 ks
5 / 5x
Rychlé dodání
Recenze produktu: DMA Nádoba na moč ženská 643
5 / 1x
Slouží k naší veliké spokojenosti.

Podívejte se na produkty z kategorie Odběrové nádobky seřazené od nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Odběrové nádobky seřazené od těch nejlevnějších. Kategorii Odběrové nádobky jsme pro vás také poskládali od nejkvalitnějších produktů.