ANNA BRANDEJS Omega 3+3 90 tobolek

Tento produkt je určený pro všechny, kteří si uvědomují důležitost zdravého …

Zobrazit více

Tento produkt je určený pro všechny, kteří si uvědomují důležitost zdravého stárnutí srdce, cév, mozku a zraku, dávají přednost přírodnímu řešení a chtějí pro sebe udělat maximum.

Tento produkt není momentálně dostupný.
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotil 1 zákazník
Napsat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Obsahuje vysokou dávku omega 3 mastných kyselin + 3 silné rostlinné extrakty - tzv. polyfenoly, které přispívají k ochraně cév před oxidací krevních tuků a tím k poškození, nebo ucpání cév.

Omega 3 mastné kyseliny EPA a DHA

Rybí tuk byl od dávných časů ceněn jako zdraví prospěšná látka. Vědci zjistili, že za blahodárný účinek rybího tuku jsou odpovědné hlavně 2 látky, které rybí tuk obsahuje a to omega 3 mastné nenasycené kyseliny EPA a DHA. Omega 3 + 3 patří mezi produkty s nejvyšším obsahem omega 3 mastných kyselin, a to v celkové hodnotě 500 mg na denní dávku (4 tobolky denně).

Omega 3 mastné kyseliny hrají klíčovou úlohu v celé řadě životních procesů v lidském těle, od regulace krevního tlaku a krevní srážlivosti až po zvyšování imunity při zánětech v těle. Obvyklé uplatnění nacházejí při podpoře kardiovaskulárního zdraví. Tyto kyseliny si tělo neumí samo vyrábět, proto je nutné je konzumovat ve stravě, například pravidelnou konzumací ryb jako je losos, pstruh, makrela, tuňák. V případě, že nekonzumujete ryby 2-3 krát týdně, je vhodné zvážit příjem těchto látek v podobě doplňku stravy.

 • EPA a DHA přispívají k normální funkci srdce
 • DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a zraku a podporuje duševní vitalitu

Při sestavování našeho doplňku jsme se nezastavili jen u omega 3 mastných kyselin, ale pokračovali jsme dále a přidali k nim i patentovaný extrakt z listů olivovníku - BENOELA® . Listy olivovníku byly po staletí využívány v tradiční medicíně při problémech s vysokým krevním tlakem, ateroskleróze (zkornatěné cévy), diabetu apod. Extrakt z listů olivy – Benolea® obsahuje vysoký obsah zdraví prospěšných polyfenolů a je standardizovaný na 16-24 % oleuropeinu (polyfenol). Polyfenoly z olivovníků chrání tuky v cévách před oxidací a tím před usazováním zoxidovaného cholesterolu na stěnách cév, který může tvořit tzv. aterosklerotické pláty, zužovat cévy a tím přispívat k vysokému krevnímu tlaku.

Z plodů olivy jsme do našeho doplňku přidali další skvělý přírodní extrakt standardizovaný na 10% hydroxytyrosolu (polyfenol), který má mohutnou antioxidační funkci. Hydroxytyrosol má 15x vyšší antioxidační kapacitu, než je tomu u zeleného čaje a 3x vyšší než je tomu u Koenzymu Q10. Antioxidační funkce znamená, že daná látka chrání krevní tuky před oxidací a tím před ucpávaní cév zoxidovaným tukem a navíc pomáhá v celém těle neutralizovat volné radikály, což jsou toxické látky, které, poškozují obaly buněk i buněčnou DNA a spouštějí v těle chorobné procesy a přispívají k předčasnému stárnutí organismu.

Schválené zdravotní tvrzení:

 • Polyfenoly z olivovníku přispívají k ochraně krevních lipidů před oxidativním stresem.

Poslední a neméně důležitou látkou v doplňku stravy Omega 3+3 by ANNA BRANDEJS je výtažek z hroznových jadérek , který je standardizovaný na 30 % proanthokyanidinů. Proanthokyanidiny jsou polyfenoly, které svými antioxidačními vlastnostmi jsou považovány za účinnější než vitaminy C, nebo E. Jsou to přírodní látky, které chrání tělesné buňky před poškozením nestabilními molekulami kyslíku, jimž říkáme volné radikály. Předpokládá se, že tyto látky mají pozitivní vliv na stav krevních cév a že můžou snižovat riziko srdečních a mozkových příhod, ale zároveň i posilovat křehké vlásečnice. Proto ho mnozí odborníci považují za prospěšný doplněk stravy při téměř všech typech cévní nedostatečnosti. Výtažek z hroznových jader pomáhá uchovávat a zesilovat kolagen v kůži.

Na vašem srdci, cévách, mozku a zraku nám záleží!

Pečujte o ně pomocí čistých přírodních látek v podobě Omega 3 + 3 by ANNNA BRANDEJS, který nabízí chytrou kombinaci látek z olivovníku, hroznů a rybího tuku. 4 tobolky denně je to, co vaše tělo potřebuje, aby dostalo látky, které vám pomohou zlepšit kvalitu vašeho života.

Aktivní látka

2 tobolky

4 tobolky

% RHP

Omega 3 rybí olej

1389 mg

2778 mg

*

Benolea® (extrakt z olivových listů, standardizovaný na 16-24 % oleuropeinu

250 mg

500 mg

*

Extrakt z plodů olivy (hydroxytyrosol 10 %)

25 mg

50 mg *

Extrakt z plodů hroznů standardizovaný na 30 % proanthokyanidinů

25 mg

50 mg *

*RHP (referenční hodnota příjmu) není stanovena.

Dávkování

2-4 tobolky během jídla, rozdělit na ráno a večer. 4 tobolky denně poskytují maximální účinek.

Balení obsahuje 90 tobolek.

Skladování

Uchovávejte na suchém a chladném místě od 5°C–20 ° C. Nevystavujte přímému slunci.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Vyzkoušejte také ostatní produkty značky ANNA BRANDEJS, které naleznete v kategoriích Benefity a Omega 3 – Rybí tuk. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Omega 3 – Rybí tuk.

Upozornění:
Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy.
EAN8594183680064
ZnačkaANNA BRANDEJS
Cesta podání  Perorálně - polyká se
Forma  Tobolka
Pro  Pro dospělé
Na co pomáhá  Na zrak  Na cévy  Na srdce
Režim výdeje  Doplňky stravy
Velikost balení90 tobolek
Originální názevOmega 3+3 by ANNA BRANDEJS
Dodavatel na trhMedaprex
Země původuČeská Republika