Organizéry na sedadlo (6 produktů)

Zameťte jednou pro vždy s nepořádkem v autě. Organizéry na sedadlo vám ulehčí cestování a ještě navíc pomůžou zabavit vaše rozjívené ratolesti. Vše potřebné, od telefonu přes hračky až po pití pro děti, budete mít po ruce a přehledně roztříděné. …

 Zobrazit více

Zameťte jednou pro vždy s nepořádkem v autě. Organizéry na sedadlo vám ulehčí cestování a ještě navíc pomůžou zabavit vaše rozjívené ratolesti. Vše potřebné, od telefonu přes hračky až po pití pro děti, budete mít po ruce a přehledně roztříděné. Organizér stačí připnout na zadní stranu sedačky řidiče nebo spolujezdce. Některé typy disponují kapsou na tablet, kterou bezpochyby uvítají vaše děti. Co by to bylo za jízdu bez pohádky :)? Zároveň kapsář chrání povrch předního sedadla například před znečištěním botami vašeho sviště. Organizéry na sedačku bývají velmi jednoduše omyvatelné a také jsou navrženy tak, aby byly kompatibilní s každým vozidlem.

Uživatelé si oblíbili značky Baby Dan a Petite&Mars. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Petite&Mars Organizér na sedadlo Order.

Organizéry na sedadlo - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Organizéry na sedadlo ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Organizéry na sedadlo lidé hodnotí na 66 %
Recenze produktu: Petite&Mars Organizér na sedadlo Order
4.7 / 3x
super, jsme s nim spokojeni
Recenze produktu: Zopa Organizér na sedadlo + kapsa na tablet, Black
4.5 / 2x
Doporučím
Recenze produktu: Baby Dan Kapsář do auta s kapsou na tablet Luxury Grey
3.2 / 5x
Bohužel po měsíci už se trhá horní pásek pro zachycení
Recenze produktu: Baby Auto Organizér a ochrana autosedadla Černý
1 / 1x
Vyrobek podle me neni urcen pro male deti, staci nohou trosku potahnout a horni poutko se vytrhne a neni moznost ho prisit, protoze se to roztrhalo.

Kategorii Organizéry na sedadlo jsme pro vás seřadili podle hodnocení uživatelů od nejlépe hodnocených. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Organizéry na sedadlo seřazené od těch nejkvalitnějších kousků. Ty nejprodávanějších kousky v kategorii Organizéry na sedadlo najdete mezi prvními.