Ostatní (3 produktů)

Pomůcky pro vozíčkáře zahrnují praktické doplňky, které pomáhají ulehčit každodenní život na invalidním vozíku. Během drobných manuálních prací se uplatní lehký a přitom prostorný pracovní podnos, díky kterému lze mít všechny potřebné věci vždy po …

 Zobrazit více

Pomůcky pro vozíčkáře zahrnují praktické doplňky, které pomáhají ulehčit každodenní život na invalidním vozíku. Během drobných manuálních prací se uplatní lehký a přitom prostorný pracovní podnos, díky kterému lze mít všechny potřebné věci vždy po ruce. Užitečným pomocníkem je také fixační vesta, která umožňuje vzpřímené sezení bez sklouzávání. A pokud začne pršet, pak složený vozík před deštěm nebo sněžením ochráníte nepromokavým obalem pro invalidní vozíky s reflexními prvky a uchem pro snadné přemísťování.

Uživatelé hodnotí nejlépe značky DMA. Nejlépe hodnoceným výrobkem je DMA Podložka do vany pro vozíčkáře 557.

Ostatní - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Ostatní ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.

Podívejte se na produkty z kategorie Ostatní seřazené od nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Ostatní seřazené od těch nejlevnějších. Kategorii Ostatní jsme pro vás také poskládali od nejkvalitnějších produktů.