Parní žehličky na vlasy - Turmalínovo-keramický (1 produktů)

Zákazníci hodnotí nejlépe značky Concept a Silk´n. Nejlépe hodnoceným produktem je Silk´n Narovnávací kartáč na vlasy GoBrush Mist.

Zákazníci hodnotí nejlépe značky Concept a Silk´n. Nejlépe hodnoceným produktem je Silk´n Narovnávací kartáč na vlasy GoBrush Mist.

Parní žehličky na vlasy - Turmalínovo-keramický - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Parní žehličky na vlasy - Turmalínovo-keramický ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Parní žehličky na vlasy - Turmalínovo-keramický lidé hodnotí na 90 %
Recenze produktu: Concept VZ6010 Parní žehlička na vlasy Elite Steam Boost
5 / 1x
Doporučuji
Recenze produktu: Silk´n Narovnávací kartáč na vlasy GoBrush Mist
5 / 1x
Těžký, špatná manipulace a kartáč trhá vlasy. Škoda, jsem zklamaná.
Recenze produktu: ETA Žehlička na vlasy s napařováním Fenité 3337 90000
4.8 / 8x
Koupila jsem na základě recenzí tady. Za tu cenu asi průměr . Má vcelku uzoučké destičky a hlavně ze mi žehlička trhá vlasy :( žehlím si vlasy tak 2x za měsíc tak to nějak přežiju.
Recenze produktu: Beper 40452 Keramická parní žehlička na vlasy
3 / 2x
Já naopak můžu žehličku doporučit. Dlouho jsem hledala žehličku i s párou a za rozumnější cenu. Velmi rychle se nahřívá. Jednoduchá obsluha. používám nahřátí na 230° s párou a vlasy jsou nádherně a rychle vyžehlené bez vysušení.

Produkty z kategorie Parní žehličky na vlasy jsem pro vás seřadil od nejlépe hodnocených. Od nejlevnějších produktů jsme seřadili kategorii Parní žehličky na vlasy. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Parní žehličky na vlasy seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.