Pharmaton® Geriavit

Pharmaton® Geriavit bojuje proti příznakům způsobeným únavou, vyčerpáním, stárnutím a rekonvalescencí, které se dávají dohromady se sníženými duševními schopnostmi. Také je vhodný při stresu, nekvalitní stravě nebo onemocnění, kdy se kladou dodatečné nároky na výživu, a kdy je nutno vitamíny a minerály doplňovat.  Ženšen G115® ovlivňuje hospodaření s energií v těle, tím snižuje každodenní únavu &…

Zobrazit celý popis
Pharmaton

Přípravek Pharmaton® Geriavit kombinuje vitamíny, minerály, stopové prvky a ženšen v poměru, který zlepšuje zdraví a obnovuje životní energii. Obsahuje jedinečný standardizovaný výtažek ženšenu G115® o vysoké kvalitě a čistotě.

Je vhodný v situacích, kdy stres, nekvalitní strava a onemocnění kladou dodatečné nároky na výživu a kdy je nutno doplňovat vitamíny a minerály.

Pharmaton® GERIAVIT bojuje proti

Únava a vyčerpání
Nedostatek vitamínů a minerálů
Koncentrace a paměť
Stárnutí a stáří

Klinicky ověřený

S přípravkem Pharmaton® Geriavit bylo provedeno mnoho klinických studií a všechny svědčí o tom, že napomáhá při posílení poznávacích (kognitivních) funkcí, zlepšuje psychický stav a fyzickou výkonnost.

Nedávná klinická studie ukázala, že kombinace vitamínů, minerálů, stopových prvků a standardizovaného výtažku ženšenu G115®, která je obsažena v přípravku Pharmaton® Geriavit, zlepšuje kvalitu života účinněji než stejná kombinace bez ženšenu.

Výkonnost a psychický stav
Bezpečnost Pharmaton Geriavit

Bezpečný

Bezpečnost přípravku Pharmaton® Geriavit byla přesvědčivě prokázána v několika klinických studiích a byla potvrzena jeho širokým používáním během několika posledních desetiletí.

Nedávná observační studie ukázala, že Pharmaton® Geriavit téměř nevyvolává nežádoucí účinky, neovlivňuje parametry krevního tlaku a nevede ke zvýšení tělesné váhy.

Obsahuje unikátní ženšen G115

Ženšen
Čínská medicína
Ženšen G115
Pharmaton geriavit
Vyvážená kombinace vitamínů, minerálů a ženšenového výtažku G115

Podporuje vitalitu organismu

vitamíny obsah geriavit

Jste připraveni na více energie?

Dávkování

Dospělí: Doporučená denní dávka je 1 tobolka užívaná během jídla, nejlépe při snídani nebo při obědě
Děti: Přípravek není určen pro děti mladší 12 let

Potřebujete poradit?

Napište nám a rádi vám pomůžeme s výběrem a vyhledáváním vhodného produktu.

Zeptejte se nás
Odeslat tip na zboží

Nenašli jste co jste hledali?

Pošlete nám tip na zboží a my se ho pokusíme zařadit do naší nabídky.

Odeslat tip na zboží
Odeslat tip na zboží

Vybrali jsme pro vás podobné produkty