Pláštěnky a fusaky pro vozíčkáře (1 produktů)

Praktické pláštěnky pro vozíčkáře spolehlivě ochrání před deštěm a nepříznivým počasím. Svými rozměry zakryjí záda, nohy a celou plochu vozíku. Vhodný střih pláštěnky navíc neobtěžuje při jízdě a nedostává se do výpletu kol. Vyšší bezpečnost …

Zobrazit více

Praktické pláštěnky pro vozíčkáře spolehlivě ochrání před deštěm a nepříznivým počasím. Svými rozměry zakryjí záda, nohy a celou plochu vozíku. Vhodný střih pláštěnky navíc neobtěžuje při jízdě a nedostává se do výpletu kol. Vyšší bezpečnost umožňují našité reflexními pruhy. Pláštěnky jsou vhodné pro mechanické i elektrické vozíky a po složení zabírají málo místa, tudíž je lze vozit vždy s sebou.

Zákazníci si oblíbili značky DMA. Nejlépe hodnoceným produktem je DMA 618 Pláštěnka pro vozíčkáře velikost M.

Pláštěnky a fusaky pro vozíčkáře - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Pláštěnky a fusaky pro vozíčkáře ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.

Podívejte se na produkty z kategorie Pláštěnky a fusaky pro vozíčkáře seřazené od nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Pláštěnky a fusaky pro vozíčkáře seřazené od těch nejlevnějších. Kategorii Pláštěnky a fusaky pro vozíčkáře jsme pro vás také poskládali od nejkvalitnějších produktů.