Přírodní úklid - Český výrobek (0 produktů)

Přírodní úklid je šetrný k životnímu prostředí a zahrnuje používání přírodních, ekologicky šetrných prostředků na čištění a údržbu domácnosti. Některé běžné přírodní alternativy zahrnují octový roztok nebo citronovou šťávu jako dezinfekční …

Zobrazit více

Přírodní úklid je šetrný k životnímu prostředí a zahrnuje používání přírodních, ekologicky šetrných prostředků na čištění a údržbu domácnosti. Některé běžné přírodní alternativy zahrnují octový roztok nebo citronovou šťávu jako dezinfekční prostředky, bikarbona sodu na odstranění nepříjemného zápachu a oleje a tea tree oil pro bakteriální účinky. Omezování chemických čistidel a plastových obalů přispívá ke snížení negativního vlivu na životní prostředí.

Kategorie nabízí nejrůznější univerzální přírodní čističe, přípravky na přírodní úklid kuchyně nebo přírodní úklid koupelny.

Zákazníci si nejvíc oblíbili řady Frosch, Attitude a Tierra Verde. Pokud jste si nevybrali žádný produkt, zkuste se podívat také na kategorie Přírodní úklid koupelny, Přírodní úklid toalety a Univerzální přírodní čističe.

Vymazat všechny filtry

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám tip na produkt a my ho zkusíme zařadit do nabídky.

Doporučit produkt
Nenašli jste, co jste hledali?

Potřebujete poradit?

Napište nám a rádi vám pomůžeme s výběrem a vyhledáváním vhodného produktu.

Potřebujete poradit?

Kategorii Přírodní úklid jsme pro vás seřadili podle hodnocení uživatelů od nejlépe hodnocených. V kategorii Přírodní úklid najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků. Ty nejprodávanějších kousky v kategorii Přírodní úklid najdete mezi prvními.