Prsní vložky a kloboučky

Prsní vložky a kloboučky jsou chytrou pomůckou pro kojící maminky. Prsní vložky do podprsenky zajistí maximální pocit sucha a bezpečí. V naší nabídce najdete prsní vložky protiskluzové, s mimořádně absorpční vrstvou, bavlněné i jednorázové. Vložky jsou vhodné pro kojící ženy, které touží po pohodlí a diskrétnosti.

Prsní kloboučky přijdou vhod všem maminkám, jejichž miminku se nedaří přisát k&nbs…

Zobrazit celý popis

Nejprodávanější produkty

Johnson´s Baby prsní vložky pro kojící matky 50ks Tvarované a odolné proti protečení, zaručují jistotu, pohodlí a naprostou diskrétnost. Díky lepicímu proužku pevně drží…
169 Kč
Bella Mamma prsní vložky 30 ks Sada 30 ks jednorázových speciálně tvarovaných absorpčních vložek do podprsenky. Praktická pomůcka pro kojící matky.
57 Kč
BELLA Mamma Comfort prsní vložky 30 ks Prodyšné prsní vložky se dokonale přizpůsobí tvaru prsu, chrání před zašpiněním podprsenky a před odřením.
78 Kč
BIO Bambusové vložky do podprsenky - 3 páry Pratelné bambusové vložky do podprsenky T-tomi kruhového tvaru o průměru 12 cm jsou vyrobené ze 2 vrstev vysoce savého…
299 Kč
269 Kč
MedPharma Prsní vložky jednorázové 60ks Antibakteriální, vysoce absorpční, prodyšné, dvoubodová fixace, samostatně balené, měkké, pohodlné, diskrétní…
172 Kč
137 Kč
Philips Avent Prsní vložky jednorázové 100ks Komfortní a nenápadné, maximálně pohodlné. Průměrná tloušťka pouze 2 mm a tvarování pomáhají zajistit, že vložky nejsou…
299 Kč
239 Kč
NUK prsní polštářky ULTRA DRY 30ks Bezpečné pro ochranu pokožky a oděvů – NUK prsní vložky s absorpčním jádrem.
89 Kč
Lansinoh jednor.vložky do podprs.24ks Jednorázové vložky do podprsenky nabízejí efektivní a diskrétní ochranu před únikem mateřského mléka.
209 Kč
179 Kč
Chicco Tampóny antibakteriální do podprsenky 30ks Antibakteriální tampony obsahují super absorpční mikro-perličky, které zachytí mléko v mezičase mezi kojením.
189 Kč
149 Kč
SUAVINEX Hydrogelové hojivé náplasti 4 ks Hydrogelové hojivé náplasti ulevují bolestivým a popraskaným bradavkám a díky nim se kojení stává radostnou událostí.
309 Kč
269 Kč
Zobrazit více nejprodávanějších produktů

78 produktů

Produkty