Pulsátory - Pouze pro ženy (1 produktů)

Jenom vibrace už jsou nuda? Razíte přesvědčení, že nad opravdové přírazy nic není? Potom vás potěší erotické hračky v této kategorii. Pulsátory jsou v podstatě přirážecí vibrátory. Tyto malé zázraky pulzují dopředu a dozadu, dochází tedy k věrnému …

Zobrazit více

Jenom vibrace už jsou nuda? Razíte přesvědčení, že nad opravdové přírazy nic není? Potom vás potěší erotické hračky v této kategorii. Pulsátory jsou v podstatě přirážecí vibrátory. Tyto malé zázraky pulzují dopředu a dozadu, dochází tedy k věrnému napodobení pohybů při opravdovém sexu. 

Vybírat můžete z pulsátorů stimulujících bod G nebo klitoris. Výjimkou nejsou ani pulsující vybrátory s takzvanou hands-free funkcí. Stačí si hračku nastavit na váš oblíbený rytmus a rychlost a nechat práci zcela na ní. 

Plusové body pulsároru

  • Rychlost, intenzitu a rytmus si nastavíte podle svých preferencí. Máte to zkrátka ve svých rukou.
  • Stimulace pomocí realistických přírazů se pouhým vibracím nemůže rovnat.
  • Některé pulsátory mají funkci paměti, díky které na vás čeká přesně taková porce vzrušení, jakou máte ráda. 

Nejlépe hodnoceným výrobkem je FunFactory Pulsátor Bi Stronic Fusion světle růžový. Zákazníci si oblíbili řady FunFactory.

FunFactory Pulsátor Bi Stronic Fusion světle růžový

Můžete mít za 2 dny v pondělí 22. 7.
Banner
Pulsátory - Pouze pro ženy - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Pulsátory - Pouze pro ženy ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Pulsátory - Pouze pro ženy lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: FunFactory Pulsátor Bi Stronic Fusion světle růžový
5 / 1x
Partnerka víc jak spokojená
Recenze produktu: LyBaile Stimulační návlek na penis Vibration Penis Sleeve
5 / 2x
Radši nehohnotíme. Zmetek.

Podívejte se na produkty z kategorie Pulsátory seřazené od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Pulsátory jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Ty nejprodávanějších kousky v kategorii Pulsátory najdete mezi prvními.