SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum SPF50+ PA++++ 50 ml

341 Kč
s akcí
Sleva 10 % pro členy Pilulka PRO
Objevte více o Pilulka PRO

Velmi lehký hydratační krém s vysokou UV ochranou, na SPF50+ PA++++. Více informací

379 Kč
75,80 Kč / 10 ml
Koupit samostatně
379 Kč
Koupit se členstvím Pilulka PRO
Získáte analýzu krve, slevu na suplementy a kosmetiku, dopravu zdarma a další výhody pro vaše zdraví od 41 Kč měsíčně.
341 Kč 379 Kč-10 %
  • altSkladem 5 a více kusů, Dnes od 08:00 u vás. Více informací
  • altPilulka Expresem již dnes od 08:00
  • <strong>Doprava ZDARMA</strong> při nákupu nad <strong>1 499 Kč</strong>Doprava ZDARMA při nákupu nad 1 499 Kč
SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum SPF50+ PA++++ 50 mlVše o produktuDoplňující informaceHodnocení produktu
SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum SPF50+ PA++++ 50 mlVše o produktuDoplňující informaceHodnocení produktu

Ochranný účinek proti slunečnímu záření je založen na chemických filtrech, díky nimž krém nezpůsobuje zbělení pokožky a nezanechává na pokožce lepkavý pocit. Složení obohacen bylo doplněno o zklidňující extrakt z pupečníku asijského a silně hydratační kyselinu hyaluronovou. Další výtažky, které se ve složení výrobku nacházejí: z listů zeleného čaje a z brokolice zachycují volné radikály a zpomalují jejich škodlivé působení, které vede k urychlenému stárnutí (vykazují antioxidační ). Přídavek výtažku z rukoly zabraňuje vzniku nedokonalostí a vyživuje. Díky své lehkosti je krém ideální pro každodenní ranní péči o mastnou a smíšenou pleť. Výrobek je dodáván v hygienickém balení ve formě tuby s pumpičkou pro snadné dávkování. Neobsahuje žádnou přidanou parfemaci.

Hlavní složky:

  • Chemické filtry - chrání před UV zářením a poškozením pleti způsobeným zářením
  • Extrakt z pupečníku asijského -urychlují hojení ran, působí protizánětlivě, antibakteriálně, hydratují, zklidňují
  • Kyselina hyaluronová - váže vodu v epidermis, silně hydratuje
  • Extrakt z listů zeleného čaje - zklidňuje podráždění a záněty, působí antibakteriálně, bojuje proti volným radikálům, hydratuje, tonizuje
  • Extrakt z brokolice - má antioxidační účinky, dodává pleti elasticitu
  • Výtažek z rukoly - vyživuje, zklidňuje, působí proti stárnutí, zabraňuje zánětům

Vlastnosti:

  • Chrání před slunečním zářením
  • Proti stárnutí, antioxidant
  • Hydratuje
  • Zklidňuje

Použití: Přípravek používejte jako poslední krok své rutinní péče o pleť. Naneste přiměřené množství krému (asi 1-2 pumpičky) na na očištěnou pokožku obličeje a krk, asi 30 minut před vystavením se slunečnímu záření. Při delším pobytu na slunci nanášejte krém opakovaně každé 2 hodiny.

Složení

Water, Dibutyl Adipate, Propanediol, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Polymethylsilsesquioxane, Ethylhexyl Triazone, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Niacinamide, Coco-Caprylate/Caprate, Caprylyl Methicone, Diethylhexyl Butamido Triazone, Glycerine, 1,2-Hexanediol, Butylene Glycol, Centella Asiatica Extract(9800PPM), Betula Alba Bark/Leaf Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Triticum Vulgare Sprout Extract, Medicago Sativa Leaf Extract, Brassica Oleracea Italica Sprout Extract, Eruca Sativa Leaf Extract, Camellia Japonica Leaf Extract, Sodium Hyaluronate(10PPM), Behenyl Alcohol, Poly C10-30 Alkyl Acrylate, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Decyl Glucoside Tromethamine, Carbomer, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Stearoyl Glutamate, Polyacrylate Crosspolymer-6, Adenosine, Xanthan Gum, t-Butyl Alcohol, Tocopherol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid(1PPM), Inositol, Hyaluronic Acid(0.01PPM), Pentylene Glycol, Ethylhexylglycerin.

Zkuste také ostatní výrobky značky SKIN1004, které uvidíte v kategoriích Kosmetika, Péče o pleť a Opalování. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Pleťové krémy s SPF.

Bezpečnostní nařízení: Přehnaná expozice na slunci je nebezpečná. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Nezůstávejte dlouho na slunci, i když používáte ochranný prostředek. Tento produkt nepředstavuje 100% ochranu. Aplikujte ochranný prostředek před expozicí na slunci. Pro udržení ochrany aplikujte opakovaně produkt v dostatečném množství, zejména při pocení, koupání nebo osušení ručníkem.

Doplňující informace

EAN
8809576261592
Značka
SPF – Ochranný sluneční faktor
Země původu
Péče o pleť
UV filtr
Velikost balení
50 ml
Forma
Originální název
SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum SPF50+ PA++++ 50ml

Recenze a zkušenosti s produktem

Ohodnoťte tento produkt jako první.