Sluneční clony a stínítka do auta a kočárku (3 produktů)

Zákazníci si oblíbili řady Britax Römer a Zopa. Nejlépe hodnoceným produktem je Zopa Sluneční clona do auta zvířátka Fox 2 ks.

Zákazníci si oblíbili řady Britax Römer a Zopa. Nejlépe hodnoceným produktem je Zopa Sluneční clona do auta zvířátka Fox 2 ks.

Britax Römer Sluneční clona do auta Black 2 ks

Můžete mít zítra
Dárek: Při nákupu za 1 799 Kč nebo více a získejte kartáčky Smile jako DÁREK ZDARMA!

Zopa Sluneční clona do auta zvířátka Fox 2 ks

Můžete mít zítra
Dárek: Při nákupu za 1 799 Kč nebo více a získejte kartáčky Smile jako DÁREK ZDARMA!
Banner
Banner
Sluneční clony a stínítka do auta a kočárku - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Sluneční clony a stínítka do auta a kočárku ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Sluneční clony a stínítka do auta a kočárku lidé hodnotí na 56 %
Recenze produktu: Diago Stínítko do auta " záclonka "
5 / 1x
Super záclonka do auta. Přísavky pěkně drží, přizpůsobí se oknu, lze ji jednoduše odhrnout, aby bylo vidět z okna. Doporučuji.
Recenze produktu: Zopa Flexibilní sluneční clona do auta
5 / 1x
Při prvním nasazení se mi rozpadl v ruce
Recenze produktu: Kaufmann Sluneční roleta do auta černá 2 ks
2 / 1x
Jedna roleta ma tu prisavku úplně křivou a nedržím ????
Recenze produktu: Zopa Sluneční clona do auta zvířátka Fox 2 ks
1 / 1x
nedží, nestíní, je malá, vyhozené prachy
Recenze produktu: Zopa Sluneční clona/fólie do auta 2 ks
1 / 1x
S tímto výrobkem jsem maximálně nespokojena a rozhodně nikomu nedoporučuji!! Sluneční clona přijde celá srolovaná, nejde ani narovnat. Nanášení na okno je tedy problémové, neboť clona je ve tvaru "ruličky". Jakmile clonu na okno již nalepíte, tak vam mezi oknem a clonou vzniknou bublinky, které je třeba odstranit. V čem ale vidím největší nevýhodu, tak to, že ač výrobce uvádí, že se jedná o průsvitný materiál, tak to není pravda!! Clona vytvoří na okně černý obdélník, přes který nejde absolutně vidět ven. To, že přes clonu nevidí ven můj syn, který sedí v zadní části vozu bych ještě brala, ale co uz je hodně velký problém tak to, že přes clonu absolutně nevidí řidič, který se přes okno potřebuje dívat při jízdě (například při vyjíždění z parkovacího místa). Clonu tedy rozhodně nedoporučuji!!

Kategorii Sluneční clony a stínítka do auta a kočárku jsme pro vás seřadili podle hodnocení uživatelů od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Sluneční clony a stínítka do auta a kočárku jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Sluneční clony a stínítka do auta a kočárku seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.