Sluneční clony a stínítka (27 produktů)

Zákazníci nejlépe hodnotí řady Zopa, Leokid a Dooky. Nejlépe hodnoceným produktem je Leokid Sluneční clony do auta Koala Time 2 ks.

Zákazníci nejlépe hodnotí řady Zopa, Leokid a Dooky. Nejlépe hodnoceným produktem je Leokid Sluneční clony do auta Koala Time 2 ks.

Product image

Dooky Design clona Tuscany

Můžete mít dnes529 Kč
Banner
Product image

BenBat Sluneční clona do auta s přísavkou

Můžete mít v pondělí 9. 10.299 Kč
Product image

Dooky Stříška Hoody Tuscany

Můžete mít ve čtvrtek 5. 10.529 Kč
Product image

Dooky Stříška Hoody Twinkle Stars

Můžete mít ve čtvrtek 5. 10.529 Kč
Product image

Leokid Sluneční stříška Black

Můžete mít v úterý 10. 10.749 Kč
Sluneční clony a stínítka - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Sluneční clony a stínítka ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Sluneční clony a stínítka lidé hodnotí na 30 %
Recenze produktu: Kaufmann Sluneční roleta do auta černá 2 ks
2 / 1x
Jedna roleta ma tu prisavku úplně křivou a nedržím ????
Recenze produktu: Zopa Sluneční clona/fólie do auta 2 ks
1 / 1x
S tímto výrobkem jsem maximálně nespokojena a rozhodně nikomu nedoporučuji!! Sluneční clona přijde celá srolovaná, nejde ani narovnat. Nanášení na okno je tedy problémové, neboť clona je ve tvaru "ruličky". Jakmile clonu na okno již nalepíte, tak vam mezi oknem a clonou vzniknou bublinky, které je třeba odstranit. V čem ale vidím největší nevýhodu, tak to, že ač výrobce uvádí, že se jedná o průsvitný materiál, tak to není pravda!! Clona vytvoří na okně černý obdélník, přes který nejde absolutně vidět ven. To, že přes clonu nevidí ven můj syn, který sedí v zadní části vozu bych ještě brala, ale co uz je hodně velký problém tak to, že přes clonu absolutně nevidí řidič, který se přes okno potřebuje dívat při jízdě (například při vyjíždění z parkovacího místa). Clonu tedy rozhodně nedoporučuji!!

Kategorii Sluneční clony a stínítka jsme pro vás seřadili podle hodnocení uživatelů od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Sluneční clony a stínítka jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Sluneční clony a stínítka seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.