Small foot by Legler (1 produktů)

Německá firma Legler je zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro …

Zobrazit více

Německá firma Legler je zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky Small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky Small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Small foot by Legler Small Foot Kuželky Active

Small foot by Legler Small Foot Kuželky Active

Můžete mít za 2 dny v pondělí 27. 5.
Small foot by Legler - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Small foot by Legler ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.