Spolehněte se na Bayby stejně, jako se vaše miminko spoléhá na vás

Aby vaše miminko mělo na své cestě k objevování světa vše, co potřebuje, a to včetně klidných a spokojených rodičů, je tu Bayby. Značka prémiové péče o nejmenší. Miminkům i rodičům pomáháme lépe zvládnout období kojení, bezpečnou přípravu kojenecké i batolecí stravy, při rozvíjení smyslů a s mnoha dalšími každodenními činnostmi. Spolehněte se na Bayby stejně, jako se vaše miminko spoléhá na vás.

Bayby

Filozofií značky Bayby je vyrábět vysoce kvalitní produkty pro miminka a rodiče, spojující sympatický a uživatelsky příjemný design, technickou kvalitu a zdravotní nezávadnost. Bayby pro Vás připravuje mnoho výrobků, které Vám usnadní péči o Vaše miminko a pomohou Vám v prvních měsících života Vašeho dítěte s péčí o jeho zdraví a bezpečnost.      Výrobky Bayby nejsou obyčejné, umí vždy něco navíc…

Výrobky Bayby nejsou obyčejné, umí vždy něco navíc

Ohřívače kojeneckých lahví umí sterilizovat či vařit dětskou stravu. Sterilizátory odstraňují veškeré bakterie, zároveň ale třeba disponují i funkcí vysoušení nebo vaření pokrmů v páře. Odsávačky mléka Bayby jsou všechny 2fázové, vysoce výkonné a kvalitní a přitom uživatelsky komfortní a snadno ovladatelné, mamince tak poskytují maximum pohodlí a výkonu při kojení.

Co dalšího v sortimentu Bayby najdete?

Příchod dítěte převrací život rodiny naruby. Všechno je jiné, všechno je nové, všechno se točí kolem děťátka. A to je přesně ta chvíle, kdy není čas experimentovat, ale vsadit na spolehlivé pomocníky. Přesně takové jsou produkty Bayby špičkové kvality, naprosto bezpečné a testované zkušebnou TUV a Státním zdravotnickým ústavem.