Stomické sáčky a podložky - Diskuze (4 produktů)

Stomické sáčky slouží pro zachytávání střevního obsahu (stolice), moči a pachů. Podle způsobu použití se rozlišují tři systémy stomických pomůcek – jednodílné, dvoudílné a adhezní neboli samolepící stomické sáčky. Stomické sáčky jsou vyrobeny za …

Zobrazit více

Stomické sáčky slouží pro zachytávání střevního obsahu (stolice), moči a pachů. Podle způsobu použití se rozlišují tři systémy stomických pomůcek – jednodílné, dvoudílné a adhezní neboli samolepící stomické sáčky. Stomické sáčky jsou vyrobeny za použití nejmodernějších technologií a poznatků, které usnadňují jejich používání. V nabídce naleznete jak samotné sáčky, tak i příslušenství -  těsnící kroužky podložky pro ošetření vývodu stomie.

Uživatelé nejlépe hodnotí značky ConvaTec a Wesecofix. Nejlépe hodnoceným výrobkem je ConvaTec Podložka Natura convex tvarovatelná 5 ks.

Stomické sáčky a podložky - Diskuze - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Stomické sáčky a podložky - Diskuze ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.

Podívejte se na produkty z kategorie Stomické sáčky a podložky seřazené od nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Stomické sáčky a podložky seřazené od těch nejlevnějších. Kategorii Stomické sáčky a podložky jsme pro vás seřadili od nejprodávanějších produktů.