KlimaSei Test na menopauzu 2 ks

Test KlimaSei® slouží k vyhodnocení menopauzy na základě zvýšené hladiny …

 Zobrazit více

Test KlimaSei® slouží k vyhodnocení menopauzy na základě zvýšené hladiny FSH v moči. Test je určen pro ženy, které chtějí vědět, zda jsou jejich symptomy, jako je nepravidelná menstruace, návaly horka, vaginální suchost, vypadávaní vlasů nebo problémy se spánkem, součástí stádia menopauzy. Následně můžete podniknout kroky, potřebné pro udržení zdraví, a snížit zdravotní rizika spojena s menopauzou, jako je například osteoporóza, hypertenze nebo zvýšení hladiny cholesterolu v krvi.

Můžete mít v pondělí 25. 9.  více info
Skladem 5+ks
V Pilulka Boxu již v pondělí 25. 9. od 11:00
Pilulka Expresem již v pondělí 25. 9. od 09:00
339 Kč
Cena za 1 ks: 169,50 Kč
  • Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR
  • Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků
  • 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst
Extrémní výprodej Extrémní výprodej
Nakupujte společně
KlimaSei Test na menopauzu 2 ks
Hodnocení produktu 5
plusCanesten GYN Combi Pack, krém a vaginální tableta
Hodnocení produktu 5
688 Kč
KlimaSei Test na menopauzu 2 ks
+ Canesten 10mg/g krém 20 g
508 Kč
5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 8 zákazníků
Napsat hodnocení
5
8x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
KlimaSei, test menopauzy
menopauza

Test k vyhodnocení počátku menopauzy

test moči

Testování z první ranní moči

domov

Test se provádí z pohodlí domova

5 minut

Vyhodnocení testu trvá pět minut

KlimaSei test

KlimaSei® je domácí diagnostický test určený pro rychlé zjištění koncentrace folikulostimu­lačního hormonu (FSH) ve vzorcích moči a používá se pro vyhodnocení počátku menopauzy.

Co je menopauza

Menopauza je přirozený fyziologický proces v průběhu života ženy, který se ve většině případů objevuje mezi 40. a 55. rokem. Menopauza, trvalá ztráta menstruace, je klinicky definována od 12. měsíce po přerušení menstruačního krvácení.

hodiny

Jak poznat, že vstupujete do menopauzy

Změny hladin pohlavních hormonů v období menopauzy jsou pozorovatelné s tím spojenými symptomy. Příznaky se u různých žen liší. Zatímco mnohé ženy při procházení fázemi menopauzy pociťují malé nebo nepociťují žádné, jiné mohou pociťovat střední až závažné nepohodlí a mohou požadovat léčbu, aby se jejich symptomy zmírnily. Některé dovedou rozpoznat menopauzu podle nepravidelné menstruace, která se nakonec úplně zastaví. Jiné pozorují změny v jejich životě podle jiných symptomů, jako jsou například návaly horka, vypadávání vlasů, poruchy spánku nebo vaginální suchost.

Výhody KlimaSei®

  • Klinicky ověřený test na diagnostiku menopauzy
  • Snadné použití v pohodlí domova
  • Výsledek do 5 minut
  • 2 testy v balení
  • Německý výrobce
  • Stejně spolehlivý jako standardní laboratorní testy z krve
  • CE a ISO certifikace
žena ve středních letech
test menopauzy

Provedení testu

Pokyny před samotným provedením testu:

K provedení testu použijte první ranní moč, která obsahuje nejvyšší koncentraci hormonů a poskytne nejpřesnější výsledky. Pokud ještě stále máte menstruaci, první test by měl být proveden během prvního týdne menstruačního cyklu (2.– 7. den, za 1. den cyklu se považuje první den menstruace). O týden později by měla být hladina hormonu FSH znova stanovena pomocí druhého testu. Pokud nemáte pravidelný menstruační cyklus, proveďte první test kdykoliv v daném měsíci a druhý test o týden později.

Postup pro provedení testu:

Umístěte moč do čisté nádoby. Pomocí pipety přeneste 3 kapky moči na testovací kazetu (umístění kapek moče na testovací kazetu dle obrázku dolů) – začněte s odpočítáváním času. Test je aktivován, jakmile spatříte červenou barvu, která se přelévá mezi testovací a kontrolní oblastí. Výsledek testu odečtěte po 5 minutách podle obrázku uvedeného v návodu k použití.

Pozitivní výsledek testu KlimaSei® neznamená neplodnost

Než se menstruační cyklus úplně zastaví, menstruace se v mnoha případech stává nepravidelnou. To často vede k otěhotnění žen v počátku menopauzy, když nesprávně předpokládají, že jsou již neplodné. Rozhodnutí o použití antikoncepce nelze odvozovat od výsledků tohoto testu.

Hladina hormonu FSH

Hormon FSH stimuluje růst a dozrávání ovariálních folikulů během menstruačního cyklu. U žen s normálním, pravidelným cyklem hladina FSH kolísá do 25 mIU/ml uprostřed cyklu. S nastupující menopauzou tělo produkuje méně a méně estrogenů (tyto hormony, kromě jiného, spouštějí ovulaci). Produkce hormonů FSH se zvyšuje za účelem zvýšení produkce estrogenů v ovariích. To vede k několikanásobnému zvýšení hladin hormonu FSH, které lze snadno detekovat. Test KlimaSei® je vyhodnocen jako pozitivní od hladiny FSH 25 mIU/ml a vyšší.

žena ve středních letech

KlimaSei je diagnostický zdravotnický prostředek pro in vitro sebetestování. Před provedením testu si pečlivě přečtěte návod k použití. KlimaSei je klinicky ověřený diagnostický test od německého výrobce s CE 0483 a ISO certifikací.

Zkuste také další výrobky značky KlimaSei, které uvidíte v kategoriích Zdravotnické potřeby, Ostatní diagnostické testy a Diagnostické testy. Výrobek hodnotilo 8 zákazníků a 100 % ho doporučuje. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Ostatní diagnostické testy.

EAN8594062600671
ZnačkaKlimaSei
Pro  Pouze pro ženy
Velikost balení2 ks
Originální názevTest na menopauzu KlimaSei 2ks