Nalepovací řasy - Vegan (4 produktů)

V naší kategorii Nalepovacích řas najdete širokou škálu možností, jak okamžitě získat plnější a výraznější řasy. Mrk mrk. Umělé řasy jsou oblíbeným doplňkem ve světě krásy a umožní vám dosáhnout efektu, který si přejete. Na Pilulce pořídíte jak …

Zobrazit více

V naší kategorii Nalepovacích řas najdete širokou škálu možností, jak okamžitě získat plnější a výraznější řasy. Mrk mrk. Umělé řasy jsou oblíbeným doplňkem ve světě krásy a umožní vám dosáhnout efektu, který si přejete. Na Pilulce pořídíte jak přírodní, tak umělé nalepovací řasy, které lze snadno aplikovat i odstranit.

Jak si nalepit umělé řasy?

Budete potřebovat trochu trpělivosti a pečlivosti, ale za chvilku se vám to dostane do ruky. 

  1. Ujistěte se, že máte všechny potřebné propriety při ruce. Budete potřebovat umělé řasy, pinzetu nebo kleště, řasenku, řasenkový aplikátor a lepidlo na řasy.
  2. Pokud jsou umělé řasy delší než vaše vlastní řasy, můžete je zkrátit pomocí pinzety nebo kleští tak, aby se přizpůsobily vaší délce. Vždy zkracujte řasy od vnějšího konce, abyste zachovali přirozený tvar.
  3. Pomocí řasenkového aplikátoru nebo tenkého štětečku naneste tenkou vrstvu lepidla na proužek nebo na zadní stranu jednotlivých řas. Ujistěte se, že lepidlo je rovnoměrně rozložené.
  4. S pomocí pinzety nebo kleští uchopte proužek řas nebo jednotlivé řasy na střední části a přiložte je k základu vašich přirozených řas. Začněte aplikovat od vnitřního koutku oka směrem ven. Ujistěte se, že řasy přiléhají k řasové linii.
  5. Jemně stiskněte prsty nebo kleště proužek nebo jednotlivé řasy, aby se pevně přichytily k přirozeným řasám. Zkontrolujte, že jsou řasy dobře uchycené.
  6. Naneste řasenku na horní i dolní řasy. Tím také zajistíte, že umělé řasy budou vypadat přirozeněji.

Jak dlouho vydrží nalepovací řasy?

Doba trvání nalepovacích řas se může lišit v závislosti na různých faktorech, jako je kvalita řas nebo způsob aplikace. Přírodní nalepovací řasy, které jsou vyrobeny z lidských vlasů, obvykle nabízejí delší dobu nošení, protože jsou odolnější a snáz se přizpůsobí přirozeným řasám. Umělé nalepovací řasy vyrobené z umělých materiálů mohou vydržet kratší dobu.

Pokud nalepovací řasy správně aplikujete a pečujete o ně, mohou vydržet až několik dní. Nicméně je důležité dodržovat pokyny výrobce a nedotýkat se řas, abyste předešli jejich poškození nebo odlepení. Pamatujte také, že nalepovací řasy jsou určeny převážně pro krátkodobé použití, například na speciální události nebo večerní make-up.

Jak sundat nalepovací řasy?

Správné odstranění nalepovacích řas je stejně důležité jako jejich aplikace. Pokud se řasy správně aplikují a pečuje se o ně, jejich odstranění by mělo být relativně snadné a bezbolestné. Postupujte následujícím způsobem:

  1. Nejprve pečlivě odstraňte veškerý make-up z očí, včetně řasenky.
  2. Pokud používáte řasy na proužcích, jemně stiskněte proužek a poté ho pomalu odstraňujte od vnitřního koutku směrem ven.
  3. Pokud používáte jednotlivé řasy, jemně uchopte konec řasy pomocí pinzety nebo speciálních kleštiček. 

V kategorii Umělé řasy si podle vás nejlépe vedou značky NYX Professional Makeup, Gabriella Salvete a Revolution. Chcete si ulehčit pátrání po produktech z kategorie Umělé řasy? Pro ještě přesnější výsledky zkuste použít filtry v levém menu nebo prozkoumejte top produktové řady jako například NYX Professional Makeup False Lashes, NYX Professional Makeup False Lashes Set a NYX Professional Makeup Jumbo Pro ještě přesnější výsledky můžete zkuste využít chytrý filtr v levém menu. Nejlépe hodnoceným výrobkem v kategorii Umělé řasy je Gabriella Salvete Sada umělých řas se speciálním lepidlem .

Nalepovací řasy - Vegan - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Nalepovací řasy - Vegan ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Nalepovací řasy - Vegan lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Gabriella Salvete Sada umělých řas se speciálním lepidlem
5 / 2x
Tyhle řasy jsou fajn. Vynikající rovnováha mezi přirozeností a výrazností. Když si je dobře nandáte, tak si jich nikdo nevšimne. Na druhou stranu se vás určitě budou vyptávat, co používáte za řasenku, že máte tak pěkné řasy :). Pokud řasy používáte poprvé a máte menší oko, musíte kousek odstřihnout. Ale vždy jen z vnější strany, nikdy nestříhejte od vnitřního koutku :).
Recenze produktu: Revolution X Game Of Thrones 12 Days Advent Calendar, sada 12 ks
5 / 1x
Super

Podívejte se na produkty z kategorie Umělé řasy seřazené od těch nejlevnějších. V kategorii Umělé řasy najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků. Podívejte se na produkty z kategorie Umělé řasy seřazené od těch nejprodávanějších.