Vibrační anální kolíky - Vodotěsný (3 produktů)

Vyzkoušejte vibrační anální kolík během sexu či masturbace. Můžete tak zesílit orgasmus a zvýšili sexuální potěšení. Vibrace nepřinášejí jen příjemné erotické chvění, ale také stimulují mužskou prostatu. Masáž prostaty je prevencí před rakovinou …

Zobrazit více

Vyzkoušejte vibrační anální kolík během sexu či masturbace. Můžete tak zesílit orgasmus a zvýšili sexuální potěšení. Vibrace nepřinášejí jen příjemné erotické chvění, ale také stimulují mužskou prostatu. Masáž prostaty je prevencí před rakovinou prostaty a jejím zbytnění. Na své si přijdou ale i dámy. Konečník a pochvu odděluje jen tenká přepážka, a proto je možné dráždit nervová zakončení i skrz konečník.

Na výběr máte několik materiálů, tvarů  a funkcí, stejně jako je tomu u ostatních erotických pomůcek. U nafukovací varianty vede z kolíku hadička s pumpičkou, která je opatřena regulací upouštění vzduchu. Nafukováním dochází k výraznému zvětšení kolíku, a tím i zvýšení sexuálního prožitku. 

Anální vibrační kolíky se dobíjejí buď přes USB kabel, který bývá součástí balení nebo pomocí baterií. U určitých typů můžete volit z několika vibračních programů, které můžou dovést váš sexuální zážitek až na vrchol. Užívejte si sebepoznávání i to vzájemné s láskou a naplno.

 

Nejlépe hodnoceným výrobkem je Chisa Novelties Vibrating Prostata Massager Vibro-T. Uživatelé nejlépe hodnotí řady Man Dreams, Pretty Love a Chisa.

Pretty Love Masáž prostaty Eudora

Pretty Love Masáž prostaty Eudora

Můžete mít ve čtvrtek 2. 5.
Rocks Off Petite Sensations Pearls

Rocks Off Petite Sensations Pearls

Můžete mít ve čtvrtek 2. 5.
Bathmate Prostate Vibe

Bathmate Prostate Vibe

Můžete mít ve čtvrtek 2. 5.
Vibrační anální kolíky - Vodotěsný - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Vibrační anální kolíky - Vodotěsný ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Vibrační anální kolíky - Vodotěsný lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Lola Games Vibrační anální kolík Spice It Up New Edition Excellence Ultraviolet
5 / 1x
1

Podívejte se na produkty z kategorie Vibrační anální kolíky seřazené od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Vibrační anální kolíky jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Vibrační anální kolíky seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.