Vibrátory s výběžkem na klitoris ❤️ - Lelo - nejlevnější produkty (3 produktů)

Věděli jste, že název klitoris pochází z řeckého slova Kleitoris, které se dá přeložit jako „ten, který hlídá vchod“ nebo jednoduše „klíč“?. Jak výstižné. Pokud se tedy chcete otevřít smyslným orgasmům, které se za drážděním klitorisu schovávají, …

Zobrazit více

Věděli jste, že název klitoris pochází z řeckého slova Kleitoris, které se dá přeložit jako „ten, který hlídá vchod“ nebo jednoduše „klíč“?. Jak výstižné. Pokud se tedy chcete otevřít smyslným orgasmům, které se za drážděním klitorisu schovávají, vzhůru do toho. V této kategorii najdete klasické vibrátory s výběžkem na klitoris, duální vibrátory pro vnitřní i vnější stimulaci, hračky s rotačním dráždidlem pro ještě intenzivnější uspokojení nebo další špičkově navržené vibrátory s mnoha vibračními programy. Račte si vybrat ten pravý.

Jak na dráždění klitorisu?

Nejdřív pár čísel. Osm tisíc. To je počet nervových zakončení klitorisu (přibližně dvakrát tolik, kolik byste jich našli na penisu). Tato zakončení jsou navázána na tisíce dalších nervových zakončení v těle. Výsledkem vydařeného dráždění pak může být orgasmus, který prochází doslova celým tělem. Protože je klitoris takto citlivý, musí se k němu i s citem přistupovat. Pomalu, jemně a s láskou.

Pro navození ideální atmosféry k poznávání vlastního těla, nebo jakýchkoliv erotických hrátek, mrkněte do kategorie lubrikačních gelů pro větší potěšení ženy.

Nejlépe hodnoceným výrobkem je Pretty Love Vibrátor Snappy. Zákazníci si nejvíc oblíbili řady Pretty Love, Lady Dreams a Intense.

Vibrátory s výběžkem na klitoris ❤️ - Lelo - nejlevnější produkty - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Vibrátory s výběžkem na klitoris ❤️ - Lelo - nejlevnější produkty ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Vibrátory s výběžkem na klitoris ❤️ - Lelo - nejlevnější produkty lidé hodnotí na 86 %
Recenze produktu: Pretty Love Webb Violet
5 / 2x
Je to dobré ale slabé
Recenze produktu: Indeep Dobíjecí vibrátor Juna Magenta
5 / 1x
Maximální spokojenost.
Recenze produktu: Indeep Dobíjecí vibrátor Theona Magenta
5 / 2x
Použila jsem pouze několikrát, skvělý, splňuje svůj účel. Nabíjení přes kabel skvělé. Mohu jen doporučit.
Recenze produktu: Satisfyer One night stand vibrátor
5 / 2x
Zdá se, že kvalita výroby značně pokulhává. Z tří kusů co fungoval jeden.
Recenze produktu: Pretty Love Vibrátor Elmer černý
5 / 2x
Zatím nebylo nic negativního.Snad až na ten hluk
Recenze produktu: Svakom Vibrátor Alice rabbit pale violet
5 / 4x
Spokojenost
Recenze produktu: Svakom Vibrátor Alice rabbit pale pink
5 / 4x
????
Recenze produktu: Pretty Love Vibrátor Angelique
5 / 2x
????????????????????
Recenze produktu: Lelo Stimulátor Sona třešňově červená
5 / 1x
Měla jsem starší produkt Lelo zakoupený asi před 6 lety a rozdíl ve výdrži baterie je minimálně dvojnásobný! Super. Výrobek přijde diskrétně zabalen. Funguje jak má ;)
Recenze produktu: Pretty Love Vibrátor Snappy
4.5 / 18x
velmi pěkně tvarovaný

Podívejte se na produkty z kategorie Vibrátory s výběžkem na klitoris seřazené od nejlépe hodnocených. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Vibrátory s výběžkem na klitoris seřazené od těch nejkvalitnějších kousků. Ty nejprodávanějších kousky v kategorii Vibrátory s výběžkem na klitoris najdete mezi prvními.