Zuma Oční kapky se světlíkem lékařským 10 ml

Zdravotnický prostředek. Oční kapky se světlíkem lékařským jsou osvěžující a zklidňující oční kapky s roztokem výtažku ze světlíku lékařského.

Zdravotnický prostředek. Oční kapky se světlíkem lékařským jsou osvěžující a zklidňující oční kapky s roztokem výtažku ze světlíku lékařského.

Můžete mít zítra  více info
1ks skladem
V Pilulka Boxu již zítra od 15:30
Pilulka Expresem již zítra od 09:00
119 Kč
Cena za 10 ml: 119,00 Kč
  • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

    Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

    Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

    Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Nakupujte společně
Zuma Oční kapky se světlíkem lékařským 10 ml
+ Paralen 500 mg 24 tablet
188 Kč
Zuma Oční kapky se světlíkem lékařským 10 ml
+ Foresto Obojek pro psy nad 8 kg 70 cm
898 Kč
5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 6 zákazníků
Napsat hodnocení
5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Pohodlí při používání
100%
Účinnost
100%
Výhodné balení
100%

Užití

Roztok se používá při únavě očí při dlouhodobé práci na počítači, pobytu v zakouřeném či klimatizovaném prostředí, při nedostatečné tvorbě slz, pocitu suchých očí, pocitu cizího tělesa v oku a podráždění způsobeném vystavením očí prachu, větru, slunci, slané vodě či jiným podmínkám vnějšího prostředí, únavě očí způsobené řízením dopravních prostředků; dlouhodobém používání kontaktních čoček.

Díky působení výtažku ze světlíku lékařského je tento roztok ideálním přípravkem v případě netraumatických a nepatologických změn oka, protože poskytuje potřebné zvlhčení, zklidňuje oči a rovněž poskytuje úlevu od únavy a obnovuje homeostázu očního povrchu. Díky jemnému bylinnému složeni s dobrou snášenlivostí složení je vhodný pro citlivé oči.

Dávkování

Oční kapky se používají pouze zevně, lokálně do spojivkového vaku. Před aplikací přípravku si důkladně umyjte ruce. Sejměte kryt a aplikujte přípravek do spojivkového vaku. Pokud se kapkou netrefíte do oka, vkápněte další kapku do oka. Pomalu mrkněte. Zavřete lahvičku. Aplikujte 1 kapku do obou spojivkových vaků 2–3krát denně.

Kontraindikace

Nepoužívejte, pokud jste alergický/á na kteroukoli složku. V případě, že se vyskytne alergická reakce, přestaňte přípravek používat. Nepoužívejte na poraněné oko ani po operaci. Neaplikujte jej v případě bakteriálního, mykotického či virového zánětu v oku. V těchto případech byste se měl/a poradit se svým lékařem.

Vedlejší příznaky

Přípravek je dobře snášen; v případě jakýchkoli problémů při používání přípravku kontaktujte svého lékaře. Ve vzácných případech může dojít po aplikaci kapky k mírnému a přechodnému rozostřenému vidění, které je způsobeno viskozitou kapek. Doporučuje se vyčkat několik sekund, než se zrak zlepší a budete moci pokračovat v činnosti.

Fakta

Přípravek je určen pouze k zevnímu použití. Nepoužívejte, pokud je obal poškozený. Nedotýkejte se špičkou kapátka povrchu oka. Před použitím vyjměte kontaktní čočky. Kontaktní čočky a jiné oční roztoky lze aplikovat až po nejméně 10–15 minutách po aplikaci očních kapek.

Skladování

Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo zdroje tepla. Uchovávejte na suchém místě při teplotě nižší než 25 stupňů Celsia. Nepoužívejte tento přípravek po uplynutí doby použitelnosti vytištěné na obalu. Používejte pouze do 30 dnů od prvního otevření. Veškerý nepoužitý roztok zlikvidujte.

Složení

Výtažek ze světlíku lékařského, výtažek z heřmánku, výtažek z chrpy, výtažek z habru obecného, chlorid sodný, hydrogenfosforečnan sodný, dihydrogenfosforečnan sodný, tetrasodná sůl EDTA, cetrimid, purifikovaná voda.

Zkuste také ostatní produkty značky Zuma, které jsou v kategoriích Zdravotnické prostředky, Do očí a Zdravotnické potřeby. Produkt zrecenzovalo 6 zákazníků a 100 % z nich by ho doporučilo. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Umělé slzy.

EAN5900741961231
ZnačkaZuma
Velikost balení10 ml
Originální názevZUMA - Oční kapky se světlíkem lékařským 10 ml