100% whey proteiny - QNT (3 produktů)

Užívání proteinů je oblíbený způsob, jak do jídelníčku zařadit bílkoviny. Ty jsou základní složkou všech živých organismů, napomáhají k nárůstu a tvorbě svalové hmoty. Naše tělo je neumí samo vytvářet a ukládat do zásoby, přijímáme je pouze z běžné …

 Zobrazit více

Užívání proteinů je oblíbený způsob, jak do jídelníčku zařadit bílkoviny. Ty jsou základní složkou všech živých organismů, napomáhají k nárůstu a tvorbě svalové hmoty. Naše tělo je neumí samo vytvářet a ukládat do zásoby, přijímáme je pouze z běžné stravy ve formě živočišné i rostlinné. U sportovně aktivních jedinců je zvýšená potřeba bílkovin, proto je doplňují formou proteinových nápojů, tyčinek, kaší. Pro pestrost jídelníčku můžete další produkty vybírat v kategorii proteinové speciality a snídaňové směsi.

Co je whey protein 100?

Whey proteiny 100 - vyrobené CFM metodou, která je mezi proteinovými koncentráty číslo jedna - jsou nejoblíbenějšími a nejvyhledávanějšími proteiny mezi vytrvalostními sportovci. Tento protein je kompletně získaný z nedenaturované syrovátky nejlepší kvality bez obsahu cukru. Na nejvyšší příčky oblíbenosti se dostaly díky své skvělé chuti, dobré stravitelnosti a vysoké biologické hodnotě. Prakticky jde o syrovátkové proteiny, s vysokým obsahem bílkovin, bohatých na esenciální aminokyseliny, které tělo nedokáže samo vytvořit. Syrovátkové proteiny se řadí mezi nejúčinnější, podporují růst a regeneraci svalové hmoty, ale také podporují hubnutí během diety, zde pak volíme proteiny na hubnutí. Produkty 100% whey proteiny nejsou vhodné pouze na konzumaci po sportovní aktivitě, u vytížených sportovců se uplatní i ráno při snídani nebo na svačinu. Mezi velice oblíbené produkty z této řady proteinů patří Nutrend protein a Deluxe protein.
Pro ty, kteří patří mezi vyznavače vege a živočišné proteiny pro ně nepřipadají v úvahu, jsou v nabídce vegan proteiny - rostlinné bílkoviny ideální pro vegany, vegetariány a jedince trpící intolerancí na laktózu. Dalšími proteiny z rostlinných zdrojů jsou konopné proteiny, rýžové proteiny a hrachové proteiny.

CFM metoda - zkřížená filtrace přes keramické filtry - oddělení syrovátky od nežádoucích složek, jako jsou mléčný tuk a laktóza (denaturované bílkoviny) již při nízkých teplotách. Filtrace může probíhat vícekrát, oddělení nežádoucích složek je tím pádem mnohem efektivnější.

  • Minimum denaturovaných bílkovin
  • Zachování biologické účinnosti
  • Bez použití chemikálií

Jak užívat whey protein?

Dávkování bílkovin nelze přesně určit, záleží na několika faktorech, jako je váš příjem bílkovin z běžné stravy, hmotnosti, pohlaví, věku, sportovní aktivitě během dne atd.
Při každé aktivitě a zátěži potřeba bílkovin stoupá.

Dávkování

Při dávkování proteinu bychom se měli řídit vstupní informací, zda se jedná o muže, či ženu a dále tréninkovou aktivitou, resp. pohybovou zátěží.

Obecně doporučená denní dávka u běžné populace a rekreačních sportovců je 1 g bílkoviny na 1 kg tělesné hmoty, což je zpravidla běžná denní dávka přijímaná ve stravě. U sportovně aktivních lidí je doporučené množství 2-3 g na 1 kg tělesné hmotnosti. Samozřejmě záleží na sportovní zátěži a fázi tréninku. Vyvarujte se nadměrnému dávkování proteinů a vždy se řiďte pokyny uvedenými na obalu.

Uživatelé si nejvíc oblíbili značky Czech Virus. Nejlépe hodnoceným produktem je Czech Virus Perfect Milkshake jogurtová třešeň 500 g.

QNT Prime Whey Coffee Latte 2 kg

Můžete mít v pondělí 25. 9.1 390 Kč
Dárek: Pilulka Premium zdarma

QNT Prime Whey jahoda 2 kg

Můžete mít v pondělí 25. 9.1 390 Kč
Dárek: Pilulka Premium zdarma
Banner
100% whey proteiny - QNT - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty 100% whey proteiny - QNT ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie 100% whey proteiny - QNT lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: Aminostar 100% Pure Whey Star, Chocolate-Coconut, 2000 g
5 / 1x
Dobrá rozpustnost Dobrá chuť
Recenze produktu: Extrifit 100% Instant whey 80 borůvka 2 kg
5 / 7x
spokojenost
Recenze produktu: Czech Virus Perfect Milkshake jahodový 2000 g
5 / 2x
nejlepší protein co jsem vyzkoušela
Recenze produktu: Extrifit 100% Instant whey 80 čokoláda 2 kg
5 / 7x
The product is good overall. The way the product was delivered was in box, to secure that it won't sustain damage during shipment.
Recenze produktu: Extrifit 100% Instant whey 80 banán 2 kg
5 / 7x
Dobry chut i obsah latek????
Recenze produktu: Czech Virus Perfect Milkshake jahodový milkshake 500 g
5 / 2x
Strašně navoněné a příjde mi sladké, protože nesladím kávu ani čaj
Recenze produktu: Reflex Nutrition 100% Native Whey čokoláda 1.8 kg
5 / 3x
Příteli chutná. ???? zatím spokojenost
Recenze produktu: Extrifit 100% Instant whey 80 jahoda 2 kg
5 / 7x
Dobre se rozpousti.
Recenze produktu: Extrifit CFM Instant Whey Isolate 90 čokoláda 1 kg
5 / 2x
Asi to bude dobrý, až ochutnám.
Recenze produktu: Extrifit 100% Instant whey 80 čoko/kokos 2 kg
5 / 7x
chut'ově vyborné

Produkty z kategorie 100% whey proteiny jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Od nejlevnějších produktů jsme seřadili kategorii 100% whey proteiny. V kategorii 100% whey proteiny najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.