ACM Molutrex sol. 3 ml

Molutrex je kožní roztok určený k léčbě molusek. Moluska jsou nakažlivé kožní …

Zobrazit více

Molutrex je kožní roztok určený k léčbě molusek. Moluska jsou nakažlivé kožní onemocnění vyvolané virem ze skupiny poxviru (Molluscum Contagiosum). Infekce způsobuje puchýřky na kůži.

Tento produkt není momentálně dostupný.
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Molutrex je kožní roztok určený k léčbě molusek. Moluska jsou nakažlivé kožní onemocnění vyvolané virem ze skupiny poxviru (Molluscum Contagiosum). Infekce způsobuje puchýřky na kůži. Užití Molutrex je kožní roztok určený k léčbě molusek. Moluska jsou nakažlivé kožní onemocnění vyvolané virem ze skupiny poxviru (Molluscum Contagiosum). Infekce způsobuje puchýřky na kůži. Přípravek může být aplikován u dětí od 2 let a u dospělých.

Dávkování

Při nanášení umístěte lahvičku na rovný povrch, aby nedošlo k rozlití. Výrobek musí být aplikován dospělou osobou. Aplikujte 1 nebo 2x denně (ráno a večer). Přerušte aplikaci, pokud se ošetřované místo zanítí.

 • Před prvním použitím

Vyměňte uzávěr lahvičky s dětskou bezpečnostní pojistkou za uzávěr opatřený štětečkem. Balení obsahuje také jemný aplikátor pro přesnější aplikaci na velmi malé Molluscum contagiosum.

 • Použití přípravku Molutrex

Otevřete lahvičku, umístěte ji na rovný povrch, abyste zabránili rozlití a ponořte štěteček nebo aplikátor jemně do roztoku. Otřete veškerý přebytek ze štětečku nebo aplikátoru o okraj hrdla lahvičky, aby nedošlo ke vzniku kapky. Použijte štěteček nebo aplikátor, tak aby byl přípravek na Molluscum contagiosum přesně aplikován, aniž by došlo ke kontaktu se zdravou kůží.

 • Namočte štěteček nebo aplikátor do výrobku opětovně pro každou 2 nebo 3 aplikaci. Po použití bezpečně vyměňte za uzávěr s dětskou bezpečností pojistkou. Stěteček nebo aplikátor nechte vyschnout. Při použití u dítěte se ujistěte, že se dítě nedotýká ošetřené oblasti po dobu, než ošetřená oblast zaschne.
 • Opakujte aplikaci jednou nebo dvakrát denně, a to na stejné Molluscum contagiosum po dobu několika dni do té doby, než se obvykle po 2 - 10 dnech neobjeví zánět (zarudnutí).
 • Ukončení aplikace

Přerušte aplikaci Molutrexu na konkrétní Molluscum contagiosum při vzniku zánětu. To je známka toho, že papule Molluscum contagiosum zmizí po 2 až 6 týdnech.

Složení

1 ml roztoku obsahuje 50 mg hydroxidu draselného a čištěnou vodu.

Vyzkoušejte také ostatní výrobky značky ACM, které naleznete v kategoriích Zdravotnické prostředky, Na bradavice a Zdravotnické potřeby. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Na bradavice.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

EAN3760095252551
ZnačkaACM
Forma  Roztok
Pro  Pro děti  Pro seniory  Pro dospělé
Na co je  Na zdravou kůži
Typy pleti  Všechny typy pleti
Velikost balení3 ml
Věk>2 let
Režim výdeje  Volně prodejné zdravotnické prostředky
Originální názevACM MOLUTREX sol.3ml