Ajax (0 produktů)

ajax úklid součást života úklidové prostředky

Ajax: Úklid je součástí našeho života

Všichni máme rádi zábavu a v dnešní době, kdy převážnou část dne trávíme ve svých domovech si ji o to víc nechceme odpírat. Jenže, všichni víme, že kde to žije, tam je i nepořádek.

Produkty Ajax jsou tu pro vás vždy, když to potřebujete! Ať už bojujete s úklidem kuchyně, koupelny, nebo podlahy. S Ajaxem máte účinnost, dlouhotrvající vůni a snadno použitelné produkty vždy po ruce.

ajax esenciální oleje

S esenciálními oleji*

*ve vůni

ajax recyklovatelné obaly recyklace eco uzávěr

Recyklovatelná lahev a uzávěr

recyklovatelná lahev

100% recyklovatelná lahev

ajax univerzální čistící prostředky
Řada univerzálních čistících prostřeků Ajax Floral Fiesta s unikátní vůní aktivovanou vzduchem, obohacenou o přírodní extrakty z květin a esenciální oleje. Vůně květin se uvolňuje nepřetržitě, a tak zaplní váš domov přírodní svěžestí po dobu více než 24 hodin. Ajax čistí do hloubky a zanechává povrchy zářivě čisté a navíc chrání jemné povrchy jako je mramor či keramika. Ajax floral fiesta se používá bez oplachování.
antibakteriální prostředky ajax
Antibakteriální řada univerzálních čistících prostředků Ajax Pure Home s unikátní vůní aktivovanou vzduchem, obohacenou o přírodní extrakty z květin a esenciální oleje. Ajax Pure Home zabíjí 99,99 % bakterií a důkladně čistí povrchy. Díky přídavku éterických olejů z jablečných květů/bezového květu a šalvěje zanechává Ajax Pure Home dlouhotrvající a osvěžující vůni bylin a květin. V duchu myšlenky nulového odpadu se Ajax vyrábí odpovědně v továrnách, které snižují spotřebu energie a vody. Láhev i uzávěr jsou recyklovatelné.
ČISTÍCÍ SPREJE AJAX
Značka Ajax nabízí také speciální spreje, které vám usnadní běžný úklid. Díky aplikaci sprejem rychle a účinně uklidíte kuchyň, koupelnu a univerzální spreje můžete použít na velké množství povrchů. Speciální WC sprej s 360° uzávěrem vám pomůže uklidit záchod bez použití mnoho přípravků. Spreje Ajax čistí do hloubky a zanechávají váš povrch lesklý a dlouhodobě čistý. Ajax je dokonalým řešením pro rychlejší a efektivnější čištění. 

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám tip na produkt a my ho zkusíme zařadit do nabídky.

Doporučit produkt
Nenašli jste, co jste hledali?

Potřebujete poradit?

Napište nám a rádi vám pomůžeme s výběrem a vyhledáváním vhodného produktu.

Potřebujete poradit?