Alfa Vita Diabetic Intensive Repair pěna 125 ml

Pěnový krém ošetřuje dehydratovanou pokožku na nohách při diabetu. Obsahuje lipidy a zvlhčující látky, které posilují ochrannou bariéru pleti. Více informací

Tento produkt není momentálně dostupný.
Alfa Vita Diabetic Intensive Repair pěna 125 mlVše o produktuDoplňující informaceHodnocení produktu
Alfa Vita Diabetic Intensive Repair pěna 125 mlVše o produktuDoplňující informaceHodnocení produktu

Pěnový krém Allpresan Diabetic Intensive Repair ošetřuje dehydratovanou pokožku na nohách při diabetu. Obsahuje lipidy a zvlhčující látky, které posilují ochrannou bariéru pleti. Prostřednictvím prodyšné, dvojdimenzionální ochranné sítě regeneruje pokožku a předchází jejímu diskomfortu spojeným s diabetem.

Použití

Použijte jej i na podrážděná a citlivá místa. Ihned po aplikaci si můžete obléknout kompresivní punčochy.

Složení

  • Urea - pomáhá zvyšovat vlhkost kůže
  • Glycerin - intenzivně hydratuje
  • Pantenol (Provitamin B5) - zklidňuje zasažená místa

Vyzkoušejte také ostatní produkty značky Alfa Vita, které naleznete v kategoriích Péče o nohy, Kosmetika a Tělová kosmetika. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Péče o nohy.

Doplňující informace

EAN
4038235285523
Značka
Velikost balení
125 ml
Forma
Originální název
Allpresan diabetic Intensive Repair pěna 125ml

Recenze a zkušenosti s produktem

Ohodnoťte tento produkt jako první.