Testery alkoholu - nejlevnější produkty (14 produktů)

Vyvarujte se nejistotě, když ráno po flámu musíte sednout za volant a máte strach, že máte v těle ještě zůstatek alkoholu. Nenechávejte nic náhodě a pořiďte si kvalitní alkohol tester, který vám v podobných situacích bude nápomocen. Dechová zkouška zabere jen chvíli a může vám zachránit řidičský průkaz. Je to efektivní a praktický měřící přístroj a je jen na vás jakou přesnost od tohoto nástroje čekáte. Existují různé druhy alkohol testerů, které se liší typem senzoru. Nabízíme jednorázové i digitální alkoholové testery, které okamžitě odhalí zbytkový alkohol v krvi.

Zobrazit více

Vyvarujte se nejistotě, když ráno po flámu musíte sednout za volant a máte strach, že máte v těle ještě zůstatek alkoholu. Nenechávejte nic náhodě a pořiďte si kvalitní alkohol tester, který vám v podobných situacích bude nápomocen. Dechová zkouška zabere jen chvíli a může vám zachránit řidičský průkaz. Je to efektivní a praktický měřící přístroj a je jen na vás jakou přesnost od tohoto nástroje čekáte. Existují různé druhy alkohol testerů, které se liší typem senzoru. Nabízíme jednorázové i digitální alkoholové testery, které okamžitě odhalí zbytkový alkohol v krvi.

Alkohol tester

 • Detekční trubičky – Tento typ pořídíte za nízkou cenu, jeho měření je rychlé a nepotřebuje žádné baterie. Jedná se však o jednorázový alkohol tester. Funguje tak, že fouknete do skleněného těla trubičky přes náustek, který je na jedno použití. Přístroj dále obsahuje balonek. V trubičce se nachází náplň, která detekuje alkohol tak, že se zabarví. V jednom balení najdete více náustků. Toto testování je jednoduché, ale není příliš přesné.
 • Polovodičový alkohol tester – Je vybaven displejem a vhodný na domácí použití. Funguje na principu přeměny vzduchu na elektrické napětí, zařízení pak detekuje plynný ethanol. Cenově je tento typ dostupný, ale výsledná hodnota může být zkreslená jinými látkami, jako třeba nikotinem, uhlovodíky, acetonem a dalšími.
 • Elektrochemický alkohol tester – Měří s velkou přesností a je velmi spolehlivý. Obsahuje Fuel Cell senzor a má citlivější elektrodu, která vyhodnocuje oxidaci. Na trhu najdete různé typy, které se liší objemem vdechovaného vzduchu. Čím větší objem, tím větší přesnost měření. Elektrochemické alkohol testery se používají především v lékařských centrech, firmách a institucích. Výsledek není ovlivněn jinými látkami. Přístroj se neopotřebovává a obsahuje i doplňkové funkce, jako přenos do PC a ukládání výsledků, pořídíte ho však za vyšší cenu.
 • Spektrofotometrický alkohol tester – Jedná se o profesionální a nejpřesnější typ. Funguje na základě absorpce elektromagnetického záření v infračerveném spektru. Využití mají především v soudnictví, pro běžného uživatele jsou příliš předimenzované a mají vysokou pořizovací cenu.

Jak vybrat alkohol tester?

Zaměřte se na odchylku měření, která by měla být 0 až 15 %. Levnější varianty nemusí zaznamenat třeba sklenku vína, ale testery, které používají policajti ano. Dále na rozsah detekce alkoholu, tedy na minimální a maximální zachycení množství alkoholu. Spodní hranicí je 0 nebo 0,2. Horní hranicí jsou většinou 4 promile. Můžete se rozhodovat i na základe délky doby foukání do přístroje. Obvykle tato doba bývá 5 až 60 vteřin.

Vybavení alkohol testeru a funkce

 • Náustek – Náustek zaručuje přesnější měření.
 • Bateriové napájení – Přístroj funguje na základě baterií AA či AAA nebo se dobíjí akumulátorem.
 • Ukládání dat – Funkce archivování naměřených hodnot, data a času.
 • Pouzdro – Některé výrobky ho obsahují v balení.

Použití alkohol testeru

 1. Zapněte přístroj pomocí tlačítka.
 2. Přístroj se musí zahřát, proto vyčkejte na ukončení odpočtu, který se zobrazuje na displeji.
 3. Na displeji se zobrazí nápis „Blow“ (Foukat).
 4. Použijte přístroj. Foukněte do zařízení – délka fouknutí závisí od konkrétního přístroje, najdete ji v návodu.
 5. Zkontrolujte naměřenou hodnotu.
 6. Vypněte přístroj pomocí tlačítka.

Jak je to s alkoholem za volantem?

V České republice se sice diskutuje o povolení určité hladiny alkohol za volantem, ale pořád zůstáváme zemí, kde je tolerance nulová. Platí to i pro jízdu na kole nebo zvířeti. Při kontrole ale policisté pracují s hodnotou chyby 0,24 promile jako s rozhodující. V ústech totiž dochází k chemických procesům, které mají vliv na výsledek. Ten má i cigaretový kouř. Hodnota 0,24 se tedy odečítá od výsledné naměřené hodnoty, bere se tedy v potaz možnost chybovosti. Pozitivní výsledek je tedy počítán až od hodnoty 0,25 promile a vyšší. Jestli vám tedy naměří 1,00 promile, odečte se hodnota 0,24 a za posuzovací hodnotu se počítá hladina 0,76 promile.

Pokud jste si nezvolili žádný výrobek, podívejte se také na kategorie Elektronické alkohol testery.

Tejas Alkohol test 5ks

Můžete mít zítra37 Kč
Datum expirace: 12. 1. 2024
Product image

Sencor SCA BA89 trubice pro BA50 6 ks

Můžete mít zítra91 Kč
Product image

Sencor BA86 Výměnný modul pro BA10

Můžete mít zítra339 Kč

Sencor SCA BA01 Alkohol tester

Můžete mít ve středu 6. 12.419 Kč
Product image

Sencor Výměnný modul pro BA50

Můžete mít zítra629 Kč

ZSZ Tester alkoholu digitální AL 2500

Můžete mít v neděli 3. 12.1 290 Kč

Sencor BA40FC Alkohol tester

Můžete mít ve středu 6. 12.1 390 Kč
Product image

Solight 1T06 alkohol tester, technologie Fuel Cell

Můžete mít v úterý 5. 12.2 490 Kč
Banner
Testery alkoholu - nejlevnější produkty - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Testery alkoholu - nejlevnější produkty ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Testery alkoholu - nejlevnější produkty lidé hodnotí na 92 %
Recenze produktu: Štěpař Altest - detekční trubičky na alkohol v dechu 10 ks
5 / 1x
spokojen
Recenze produktu: Solight 1T06 alkohol tester, technologie Fuel Cell
5 / 3x
Zatiaľ spokojnosť
Recenze produktu: Sencor SCA BA89 trubice pro BA50 6 ks
5 / 3x
Rýchle doručenie. Spokojnosť
Recenze produktu: ZSZ Tester alkoholu digitální AL 2500
4.5 / 11x
je dobrý
Recenze produktu: Sencor SCA BA50FC Alkohol tester
4.5 / 29x
V rámci cenovej relácie je to výborný prístroj.
Recenze produktu: Sencor SCA BA01 V2 Alkohol tester
3.5 / 2x
Po vložení baterií přístroj vydrží v provozu pouze na dvě měření, za tento produkt jsou to vyhozené peníze...

Podívejte se na produkty z kategorie Alkoholové testy seřazené od nejlépe hodnocených. Kategorii Alkoholové testy jsme pro vás také poskládali od nejkvalitnějších produktů. Kategorii Alkoholové testy jsme pro vás seřadili od nejprodávanějších produktů.