Objevte lahodný rostlinný protein s příchutí čokolády, který je ideální pro každého, kdo hledá kvalitní zdroj bílkovin bez živočišných složek. Složení veganských proteinů jsou pečlivě vyvážená tak, aby poskytla tělu potřebné živiny po fyzické aktivitě nebo jako součást stravovacího plánu. Každá dávka Organis veganského proteinu obsahuje 24 g bílkovin.
Vlastnosti:
- Skvělá chuť čokolády, která dokonale doplní vaše smoothie, ovesné kaše nebo proteinové shaky
- Bez živočišných složek – 100% rostlinný protein vhodný pro vegany
- Vyvážený poměr živin pro optimální regeneraci a podporu svalové hmoty
Použití:
- Ráno po probuzení - Vaše tělo potřebuje po noci, kdy žádné živiny nepřijalo, doplnit bílkoviny pro nastartování metabolismu a zabránění katabolismu (rozkladu svalové hmoty)
- Před cvičením - Poskytuje tělu potřebné aminokyseliny pro ochranu svalové hmoty během fyzické zátěže a zvyšuje energii a výkonnost
- Po cvičení - Ideální čas pro doplnění bílkovin, protože tělo je schopno lépe využít aminokyseliny pro opravu a růst svalů. Přispívá k rychlejší regeneraci a snižuje svalovou únavu
- Mezi jídly - Přispívá udržovat stabilní hladinu bílkovin v těle během dne, což je klíčové pro konstantní svalový růst a regeneraci. Může také pomoci kontrolovat hlad a podporovat zdravé stravovací návyky
- Před spaním - Poskytuje tělu pomalu se uvolňující bílkoviny, které pomáhají s regenerací a růstem svalů během spánku, kdy probíhá nejvíce regeneračních procesů
Návod na použití
Smíchejte jednu 35 g odměrku (cca 3 polévkové lžíce) s 250-300 ml vody, rostlinného mléka nebo přidejte do svého oblíbeného smoothie. Konzumujte před nebo po tréninku, nebo kdykoliv během dne jako výživný snack. Doporučujeme přípravu v mixéru.
Obsah balení
500 g
Výživové údaje na 100 g:
Energetická hodnota | 1609 kJ/384 kcal |
Tuky |
7,7 g 1,6 g |
Sacharidy z toho cukry |
8,8 g 0,5 g |
Bílkoviny | 66 g |
Sůl | 2,9 g |
Složení
Hrachová bílkovina, slunečnicová bílkovina, přírodní aroma, kakaové aroma, zahušťovadlo - guma guar, jedlá sůl, sladidlo - steviol-glykosidy. Může obsahovat arašídy, sezam, mléko, skořápkové plody, oxid siřičitý.
Vyzkoušejte také ostatní produkty značky Organis, které jsou v kategoriích Proteinové potraviny, Proteinové nápoje a Sport. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Proteinové nápoje.
EAN | 8595674664945 |
Značka | Organis |
Pro | Pro dospělé |
Vlastnosti | Vegan |
Příchuť | Čokoláda |
Země původu | Česká republika |
Velikost balení | 500 g |
Forma | Prášek |
Proteiny - Zdroj | Rostlinné/veganské |
Originální název | Organis Vegan Protein čokoláda 500g |
Dodavatel na trh | Allnature, s.r.o. |