AllTest SP-10 Test mužské plodnosti

Test pro spolehlivou detekci počtu mužských spermií. Určeno pro samotestování. …

Zobrazit více

Test pro spolehlivou detekci počtu mužských spermií. Určeno pro samotestování. Odběr ze spermatu. Mužská neplodnost je nejčastěji způsobena problémy spojenými s kvalitou spermatu, počtem spermií a pohyblivostí spermií.

Tento produkt není momentálně dostupný.
  • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

    Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

    Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

    Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

1
Zákazník doporučuje

0% zákazníků doporučuje

Hodnotil 1 zákazník
Napsat hodnocení
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x

Účel použití

SP-10 rychlotestovací kazeta mužské plodnosti je rychlá chromatografická imunoanalýza pro in vitro kvalitativní stanovení akrosomálního proteinu SP-10 nacházejícího se na spermiích pro určení koncentrace spermii nad nebo pod 15 milionů/mL. Koncentraci spermii je možné použít jako asistenční diagnózu a pro sledování léčebného efektu mužské plodnosti a pro poskytnutí směrování pro reprodukční plánování vhodných párů.

Shrnutí

Koncentrace spermii je jedním z primárních faktorů používaných lékaři při diagnostice mužské plodnosti. Existuje mnoho příčin, proč může být muž neplodný a proto neschopný oplodnit ženské vajíčko během reprodukce. Jeden primárný a nejběžnější důvod je abnormálně nízká produkce životaschopných spermiových buněk. Dalším důvodem může být nadprodukce neaktivních, slabých nebo deformovaných spermiových buněk, velké hladiny jiných buněk ve spermatu, které zabraňují oplodnění nebo jiné fyziologické faktory.

Zdravotné nebo fyzické podmínky mohou také interferovat v normální produkcí spermiových buněk, včetně vysokého stresu, probíhající vysoké horečky nebo nemoci prodělané během dvou měsíců před testováním a náhlé změny stravy. Podstoupení tohoto iniciálního skríningového testu bude udávat zda se jedná o produkci nízkého množství spermii.1 Až 15% párů se setkává s neplodností, která je definována jako neschopnost otěhotnění po jednom roce nechráněného, správně načasovaného pohlavního styku. A u 40% párů potýkajících se s neplodností je primární příčinou mužská neplodnost.

Protože nízký počet spermii je nejčastější příčinou mužské neplodnosti, je prvním důležitým krokem určení příčiny neplodnosti otestování počtu spermii. SP-10 rychlotestovací kazeta mužské plodnosti detekuje akrosomální protein SP-10 nacházející se na spermiích. Protože SP-10 je protein specifický pro mužské zárodeční buňky a nenachází se v jiných buňkách. Tento test je vysoce specifický pro spermie a v současnosti se používá pro určení koncentrace spermii ve spermatu a jako pomůcka pro určení příčiny neplodnosti. SP-10 rychlotestovací kazeta udává pozitivní výsledek, když je koncentrace spermii ve spermatu vyšší jako 15 milionů/mL. Tato hladina je mezinárodně přijímána jako minimální hladina spermii pro normální plodnost.1,2 Nízká koncentrace spermii bude udávat nižší pravděpodobnost početí. Potom se doporučuje navštívit vašeho lékaře, který vám poradí, co je možné udělat pro zlepšení koncentrace spermii.

Vyzkoušejte také další produkty značky AllTest, které jsou v kategoriích Testy plodnosti, Zdravotnické potřeby a Diagnostické testy. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Testy plodnosti.

EAN6936983107822
ZnačkaAllTest
Pro  Pouze pro muže
Režim výdeje  Volně prodejné zdravotnické prostředky
Originální názevOSP-902H