Alphanova (4 produktů)

Společnost Alphanova, která se nachází v Provence, je francouzská společnost specializovaná na vývoj a výrobu přírodních a ekologických produktů prodávaných po celém světě od roku 2006.
Alphanova se zabývá lokální výrobou s know-how čistě z …

Zobrazit více

Společnost Alphanova, která se nachází v Provence, je francouzská společnost specializovaná na vývoj a výrobu přírodních a ekologických produktů prodávaných po celém světě od roku 2006.
Alphanova se zabývá lokální výrobou s know-how čistě z Provence, aby zajistila dokonalou kvalitu.
Cíle pro všechny produkty jsou poskytovat konečnému spotřebiteli:
– Efektivní péči o pleť.
– Čisté složení: všechny produkty mají minimálně 99% přírodních složek, nikdy nepoužíváme chemické přísady, které mohou být špatné pro zdraví (paraben, fenoxyethanol, a další). Všechny naše výrobky jsou testovány pod dermatologickým dohledem, abychom zajistili, že každý, a to i s citlivou pokožkou, může produkty používat každý den.
– Ekologické výrobky, které mají respektovat Zemi a lidi. Naše produkty jsou ekologicky certifikované společností Ecocert. Všechny naše produkty jsou bohaté na ekologické suroviny.

Alphanova - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Alphanova ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Alphanova lidé hodnotí na 92 %
Recenze produktu: Alphanova BIO Opalovací krém ve spreji pro děti SPF 30 125 g
5 / 3x
Celé rodině krém naprosto vysušil pokožku až tak, že jsme měli hluboké praskliny, které se hojily ještě několik dnů po skončení dovolené. Zanechává bílý film po namazání, což by mi nevadilo, pokud by chránil před spálením. Použila jsem ho na 4 lidi a všichni jsme měli opravdu bolestivé a hluboké rány. Nikdy dřív se nám toto s jinými krémy nestalo. Já jsem jela dokonce již opálená, mazala jsem si pouze ramena a ta mi popraskala tak, že jsem měla problém obléknout tričko. O dětech, které jsme mazala celé se raději rozepisovat ani nebudu. Rozhodně tento krém nedoporučuji. Po 3 dnech a po zjištění, že je příčinou těchto problémů, jsem ho vyhodila a museli jsme zakoupit komerční chemický krém, abychom to nějak do konce dovči přežili ve zdraví. Ani mazání jojobovým olejem ty praskliny nezacelilo, opravdu hrůza!
Recenze produktu: Alphanova Opalovací krém ve spreji SPF 30, BIO 125 g
4.7 / 3x
Pokud se po opalovaní pořádně nevysprchujete (což není doporučováno kvůli pomalému vstřebávání vitaminu D), tak začnete páchnout jako byste na sobě měli starý obvaz. Nic příjemného. Kupte si jiný krém.
Recenze produktu: Alphanova Opalovací krém pro miminka SPF 50+ BIO 50 ml
4 / 2x
Krém je téměř bez parfemace. Pracuje se s ním mnohem lépe než třeba s Weledou. Ovšem je mastnější a nedrží tak dobře na pokožce, takže je potřeba miminko téměř pár chvilek po aplikaci natírat znovu. Nehledě na to že je krém pak všude na oblečení a když si miminko od něj upatlá ručičky a strká do pusy, tak z toho nejsem dvakrát nadšená.