Obojky proti klíšťatům pro psy - skladem - nejkvalitnější produkty (0 produktů)

Chcete-li se svým čtyřnohým miláčkem bez starostí vyrazit na procházku beze strachu, že si domů přinesete i nezvaného hosta v podobě klíštěte, nebo ho chcete preventivně chránit před blechami, pořiďte mu speciální antiparazitický obojek a společně si užívejte bezstarostné léto.

Zobrazit více

Chcete-li se svým čtyřnohým miláčkem bez starostí vyrazit na procházku beze strachu, že si domů přinesete i nezvaného hosta v podobě klíštěte, nebo ho chcete preventivně chránit před blechami, pořiďte mu speciální antiparazitický obojek a společně si užívejte bezstarostné léto.

Proč antiparazitní obojek?

Antiparazitní obojky efektivně chrání vaše chlupaté mazlíčky před klíšťaty a blechami a jsou nejrozšířenější ochranou před parazity. Zvířeti nijak nepřekáží, mohou s ním do vody a dlouho vydrží. Obojek hubí blechy a klíšťata a zároveň je odpuzuje dřív, než se přisají. Tím je váš mazlíček chráněn i před onemocněními, která tito paraziti přenášejí. Pro méně aktivní pejsky jsou vhodnou variantou taktéž spot-on pipety či antiparazitické spreje. Proti vnitřním parazitům chraňte své miláčky odčervovacími tabletami.

Výhody obojku:

 • Voděodolný
 • Účinnost až 8 měsíců 
 • Působení již po 1 týdnu po nasazení
 • Nastavitelná délka obojku
 • Bezpečnostní pojistka
 • Snadná manipulace
 • Vhodné pro psy s aktivním pohybem venku

Nevýhody obojku:

 • Vyšší investice
 • Ne všechny jsou bez zápachu
 • Možnost ztráty
 • Estetika

Jak obojek proti klíšťatům funguje?

Antiparazitní obojky s řízeným uvolňováním vysoce kvalitních účinných látek z tzv. „polymetrové matrice“ umožňují pomalé uvolňování těchto látek až po dobu 8 měsíců do srsti a lipidové vrstvy kůže po malých dávkách. Ty se rychle přenáší na celý povrch těla zvířete.

Obojek musí být nasazen po celých 7-8 měsíců (klíšťovou sezónu), poté je potřeba ho vyměnit, někdy i dříve.

Důležité je vybrat vhodnou velikost obojku podle váhy zvířete.

Může obojek zmoknout? 

Obojky jsou voděodolné a lze s nimi zvíře dokonce koupat. Účinná látka se totiž vstřebává do srsti a lipidové vrstvy kůže, tudíž působí i ve vodě. A pokud se vám mazlíček ze svých toulek vrátí umolousaný, můžete ho umýt antiparazitickým šamponem a poskytnout mu další péči pomocí veterinární kosmetiky.

Kdy dát psovi obojek proti klíšťatům?

Klíšťata se ze zimního spánku probouzí, když je venku kolem 7 °C. Obojek proti klíšťatům tedy můžete pejskovi nasadit během února, nejpozději začátkem března. Je antiparazitní obojek vhodný i pro štěňata? Obojek lze nasadit i štěňatům od 7 týdnů věku.

Způsob nasazení obojku

Řiďte se instrukcemi uvedenými v návodu každého produktu.

Nasazení obojku je snadné a rychlé. Vyjměte z obalu, odstraňte bezpečnostní spojky a přiložte na krk zvířete. Při utahování musí mezi obojkem a krkem zvířete zůstat mezera na dva prsty. Obojek nesmí být příliš těsný, ani příliš volný. Zbytek obojku odstřihněte. Zvíře lze s obojkem i koupat.

Uživatelé si oblíbili značky Beaphar, Foresto a Menforsan. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Foresto Obojek pro kočky a malé psy do 8 kg 38 cm.

Vymazat všechny filtry

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám tip na produkt a my ho zkusíme zařadit do nabídky.

Doporučit produkt
Nenašli jste, co jste hledali?

Potřebujete poradit?

Napište nám a rádi vám pomůžeme s výběrem a vyhledáváním vhodného produktu.

Potřebujete poradit?

Podívejte se na produkty z kategorie Antiparazitní obojky pro psy seřazené od nejlevnějších. Kategorii Antiparazitní obojky pro psy jsme pro vás také poskládali od nejkvalitnějších produktů. Kategorii Antiparazitní obojky pro psy jsme pro vás seřadili od nejprodávanějších produktů.