Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg měkké tobolky 20ks

Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg měkké tobolky 20ks - Recenze a zkušenosti

Při akutních záchvatech migrény, bolesti hlavy, zubů, horečce. Snadno vstřebatelné čiré želatinové tobolky.

Skladem 1-5 ks Můžete mít dnes možnosti doručení
108 Kč 111 Kč
Cena za 1 ks: 1,09 Kč
V jedné objednávce je možné zakoupit maximálně 5 ks tohoto produktu.
Nákupem získáte 1.08 kreditu
4.8
Zákazník doporučuje 94 % zákazníků doporučuje
5
4
3
2
1
Zákazník doporučuje 94 % zákazníků doporučuje

Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg měkké tobolky 20ks

Apo Ibuprofen

Apo-Ibuprofen Rapid pomáhá při akutních záchvatech migrény, bolesti hlavy, zubů, horečce. Snadno vstřebatelné čiré želatinové tobolky. Volně prodejný lék k vnitřnímu užití. Obsahuje ibuprofenum. Správné použití konzultujte se svým lékařem či lékárníkem.

Apo-Ibuprofen Rapid

Určen pro dospělé a mladistvé s hmotností 40 kg a vyšší

Apo-Ibuprofen Rapid

Snadno vstřebatelné čiré želatinové tobolky

Apo-Ibuprofen Rapid

Ulevuje od horečky, záchvatů migrény, bolestí hlavy a zubů

Apo-Ibuprofen Rapid

V případě potřeby lze podat opakovaně s odstupem 6 hodin

Žaneta P.

Trápila mě ukrutná bolest hlavy, Apo-Ibuprofen Rapid 400 mi vážně pomohl.

Lucie P.

Dobře se polyká a hlavně zabere výrazně rychleji než běžná tabletka.

Apo-Ibuprofen Rapid

Účinky

Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules je určen pro dospělé a mladistvé s hmotností 40 kg a vyšší (od 12 let) k symptomatické úlevě od mírné až středně silné bolesti, např. při bolesti hlavy, akutní migréně (s aurou nebo bez aury), bolestech svalů, menstruační bolesti (dysmenorea), horečce a bolesti spojené s akutními záněty horních cest dýchacích. Určeno pouze ke krátkodobému použití.

Apo-Ibuprofen Rapid

Dávkování

Dospělí a mladiství s hmotnosti 40 kg nebo vyšší (od 12 let) užívají 400 mg (1 tobolka). Dávku 400 mg (1 tobolku) je možno v případě potřeby podat opakovaně s odstupem nejméně 6 hodin. Neužívá se více než 1200 mg ibuprofenu (3 tobolky) během 24 hodin. Starší pacienti a pacienti s renálním a jaterním poškozením by vždy měli zahajovat léčbu nejnižší účinnou dávkou.

  • Volně prodejný lék k vnitřnímu užití
  • Obsahuje ibuprofenum
  • Správné použití konzultujte se svým lékařem či lékárníkem

Zkuste také ostatní produkty značky Apo-Ibuprofen, které uvidíte v kategoriích Volně prodejné léky, Trápí mě a Dýchací soustava. Výrobek ohodnotilo 18 zákazníků a 94 % by ho doporučilo. Výrobek je nyní ve slevě 2 %. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Horečka.

EAN: 8594158133397
Značka: Apo-Ibuprofen
SUKL kód: 0170271
Cesta podání: Perorálně - polyká se
Forma: Tableta
Pro: Pro dospělé
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Trápí mě: Zuby, dásně, Bolest hlavy, migréna, Menstruační bolesti, Bolest kloubů, svalů, šlach, Horečka
Velikost balení: 100 ks
Věk: >12 let
Váha: >40 kg
Indikační skupina: Phytopharmaca
Originální název: Apo-Ibuprofen Rapid 400mg por.cps.mol.20x400mg
Ke stažení: Příbalová informace
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení
4.8
Zákazník doporučuje 94 % zákazníků doporučuje
5
4
3
2
1
Zákazník doporučuje 94 % zákazníků doporučuje

Hodnocení produktu

{{ comment.name }}
Ověřený nákup
{{ comment.updatedAt }}
Zákazník doporučuje Zákazník doporučuje
Zákazník nedoporučuje Zákazník nedoporučuje

{{ pros }}

{{ cons }}

Užitečné?
Příbalovou informaci můžete stáhnout zde
EAN: 8594158133397
Značka: Apo-Ibuprofen
SUKL kód: 0170271
Cesta podání: Perorálně - polyká se
Forma: Tableta
Pro: Pro dospělé
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Trápí mě: Zuby, dásně, Bolest hlavy, migréna, Menstruační bolesti, Bolest kloubů, svalů, šlach, Horečka
Velikost balení: 100 ks
Věk: >12 let
Váha: >40 kg
Indikační skupina: Phytopharmaca
Originální název: Apo-Ibuprofen Rapid 400mg por.cps.mol.20x400mg
Ke stažení: Příbalová informace
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení