Aporosa - Premium care (52 produktů)

banner_aporosa

Aporosa vám nabízí zdraví a vitalitu na dosah ruky díky kvalitním doplňkům stravy, které jsou dostupné a efektivní. Naše produkty jsou výsledkem vědeckého výzkumu a vyrábějí se podle nejvyšších standardů kvality. Chceme vás provázet v každodenním životě a podpořit vás ve snaze dosáhnout optimálního zdraví a pohody

Připojte se k nám a objevte, jak můžete o své zdraví pečovat jednodušeji. Zdraví je naše vášeň a vaše spokojenost prioritou!

široký výběr

Široký výběr

Kvalita za dostupné ceny

Kvalita za dostupné ceny

podpora vitality a zdravého životního stylu

Podpora vitality a zdravého životního stylu

aporosa

Bohatý výběr přípravků a doplňků stravy, které vám pomohou k lepší životosprávě

Cítíte neustupující únavu? Vhod vám zcela jistě přijdou naše produkty s obsahem vitaminu C, B-komplexu nebo hořčíku a dalších minerálů k podpoře energie a snížení míry vyčerpání. V sortimentu Aporosy naleznete také jejich kombinace. Neusněte na vavřínech, a využijte tak každý den na maximum!

Na své si ale přijdete i v rámci posílení organismu. Pokud chcete podpořit detoxikaci svého těla či posílit krásu vaší pokožky a vlasů, doplňky stravy s vysokým obsahem minerálů či bílkovinotvorných aminokyselin jsou tím pravým. Můžeme proto doporučit například methionin, který se postará o vitalitu vašich vlasů a pokožky, nebo synefrin, jenž zrychlí váš metabolismus a podpoří vaše úsilí při sportu. 

Prozkoumejte naši širokou nabídku a vyberte si pro sebe to nejlepší a nejvhodnější. S Aporosou tak pohodlně přispějete vašemu zdraví i pohodě!

deleni

Vitamíny

Oblíbená je především nabídka tablet Aporosa, které obsahují aktivní složky – ať už se jedná o železo, které přispívá k funkční tvorbě červených krvinek, esenciální aminokyseliny jako methionin pro podporu zdravého vzhledu vlasů či pokožky, či přípravky, které kombinovaně a různorodě podporují vaše tělo

Lze zde také nalézt i výše zmíněný pohádkový sortiment vitamínů pro tu správnou podporu imunitního systému – nejvíce vyhledávaný je tu vitamín C, jako ideální kalibr proti škodlivým molekulám, či vitamín B jako vrchní machr pro vstřebávání živin.

Aporosa
aporosa

Minerály

Co však umí hotová kouzla, jsou přípravky s vysokým obsahem minerálů, jako je hořčík či železo, díky kterým poskytnete vašemu tělesnému stroji to potřebné mazivo – to vše v dokonalém průsečíku kvality a nabízené ceny českého brandu.

Potraviny

Ve výběru značky Aporosa rovněž naleznete zdravé potěšení pro vaše chuťové buňky v podobě lahodných a zdravých mňamek i snacků – například lyofilizované ovoce. To si díky tomuto procesu, lidsky řečeno sušení mrazem, zachovává svou lahodně sladkou chuť i s veškerým doprovodem vitamínů a nutričních hodnot – navíc s možností jej dlouhodobě skladovat a řídit se podle momentální chuti. Při bedlivějším bádání se také dostanete k nabídce delikátních 100% oříškových krémů s nulovým obsahem přidaných látek, díky čemuž se z mlsání naopak stane srdeční záležitost zcela výčitek. S Aporosou tak můžete svědomitě dát svým chuťovým buňkám zdravě zelenou k prozkoumání nových možností – s nebeským blahem vám poděkují!

aporosa
aporosa

Product image

Aporosa Ostrovid Lutein 120 kapslí

Můžete mít dnes329 Kč
Aporosa - Premium care - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Aporosa - Premium care ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Aporosa - Premium care lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: Aporosa Probio Laktobacily 20 kapslí
5 / 7x
Lepšie trávenie
Recenze produktu: Aporosa Vápník + Hořčík + Zinek 120 ks
5 / 3x
U tohoto doplňku stravy se mi líbí, že při jeho použití doplníme 3 vitamíny najednou. Líbí se mi velikost balení. Vzhledem k doporučenému dávkování 1-2 tablety denně, balení vydrží na 2-4 měsíce. Podle mého názoru by mohl obsahovat vyšší množství vápníku.
Recenze produktu: Aporosa Multivitamin pro muže 45+, 120 tablet
5 / 3x
Asi je to dobrý přípravek a za dobrou cenu.
Recenze produktu: Aporosa Thiamin 50 mg 90 tablet
5 / 2x
O.K.
Recenze produktu: Aporosa Bylinné pastilky s islandským lišejníkem 24 pastilek
5 / 2x
Výborné na krk
Recenze produktu: Aporosa Vitamín C s šípky 1000 mg 110 tablet
5 / 2x
U těchto vitamínů se mi líbí velikost balení. Při doporučeném dávkování vydrží 3 měsíce. Jeho cena je teda přijatelná. Jediné co mi vadí, jsou příliš velké tablety, je nutné je zapít velkým množství vody.
Recenze produktu: Aporosa Beta karoten 25 000 I.U. 60 kapslí
5 / 2x
Beta karoten je zpracován do malých pilulek, které se velmi snadno polykají. Stačilo zapít malým douškem čisté vody. Nezpůsobovali mi žádné trávicí potíže, jako některé jiné doplňky stravy. Používám je chvíli, tak účinnost nemohu stoprocentně potvrdit, protože ideálně se berou před létem a v průběhu léta. Každopádně jsem s nimi prozatím velmi spokojena, dávkování stačí obden a cenově je považuji za velice dobře dostupné - jedna krabička kapslí vydrží 4 měsíce. Na jaře pořídím znovu.
Recenze produktu: Aporosa Reishi 300mg 60 kapslí
5 / 1x
.
Recenze produktu: Aporosa Železo 20 mg a vitamin C 90 tablet
5 / 2x
zajímavé a dostatečně velké balení za velmi příznivou cenu
Recenze produktu: Aporosa Synefrin 10 mg 90 tablet
5 / 1x
Myslím, že tento preparát teprve prověří čas?
Nahoru