Aquaint Čistící voda 50 ml

Aquaint 100% přirozená čistící voda na ruce, pokožku apod. Univerzální ekologický čistící prostředek, který čistí a chrání přirozenou cestou. Bez alkohol a bez parfému.

Aquaint 100% přirozená čistící voda na ruce, pokožku apod. Univerzální ekologický čistící prostředek, který čistí a chrání přirozenou cestou. Bez alkohol a bez parfému.

Tento produkt není momentálně dostupný.
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Antibakteriální Antibakteriální
5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotil 1 zákazník
Napsat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

AQUAINT má mnohostranné čistící a dezinfekční způsoby použití a vlastnosti jako žádný jiný výrobek, který je dnes na trhu, což ji dělá velmi pohodlnou a univerzální, zejména při cestování nebo při pobytu venku s dětmi a miminky. AQUAINT působí na ruce a pokožku, ale také na neživé předměty jako dudlíky, dětské láhve, hračky, nábytek v dětském pokoji apod. - v podstatě všude, kde jsou bakterie na porážku. AQUAINT také můžete bezpečně nasprejovat do dětských úst, kde zabije jakoukoliv bakterii která se tam mohla dostat například tím, že si dítě vložilo znečištěný předmět do úst. AQUAINT je bez zápachu nebo chuti, nevysušuje pokožku, nelepí, nezanechává žádné zbytky a dokonce eliminuje/významně omezuje zápach způsobený bakteriemi.

Proč je dezinfekční voda AQUAINT jiná?

 • Neobsahuje alkohol, vůně, konzervanty, škodlivé chemikálie jako triclosan nebo benzalkonium chlorid (BAC), trietanolamín, parabeny, ftaláty, SLS (sodium lauryl sulfat)
 • Nevysušuje ani nedráždí pokožku
 • Není potřeba oplachovat
 • Jemná, účinná a velmi bezpečná
 • Bezpečná při požití
 • Má mnohostranné využití v domácnosti, venku a při cestování

Kde můžete AQUAINT použít?

AQUAINT je jedinečný výrobek, který můžete bezpečně použít na pokožku (od narození), na pevné povrchy a dokonce i na povrchy, které přicházejí do kontaktu s dětmi anebo s dětskými ústy. Je ideální na dezinfekci dudlíků, kousátek a pomůcek ke krmení na cestách!

AQUAINT dezinfekční voda je:

 • Antibakteriální
 • Dermatologicky a klinicky testovaná
 • Ideální pro citlivou pokožku
 • Není nutné oplachovat
 • Bezpečná při požití
 • Bez zápachu
 • Šetrná k životnímu prostředí
 • 100% bezpečná a klinicky ověřená

AQUAINT obsahuje kyselinu, není to nebezpečné?

Ne, musíme rozlišovat mezi "dobrými" (přirozenými kyselinami) a "zlými" (minerálními kyselinami), pokud se to týká našich těl. Naše tělo by nedokázalo pracovat bez dobrých kyselin. Každý den jíme a pijeme mnoho různých přirozených kyselin, například kyselinu citrónovou v citrónech, kyselinu jablečnou v jablkách a mnoho dalších. Naše těla také produkují různé typy přírodních kyselin jako např. kyselinu hyaluronovou, která je odpovědná za přirozenou hydrataci lidského těla, a samozřejmě kyselinu chlornou, přirozený regulátor bakterií v těle.

Jak vznikl AQUAINT ?

AQUAINT vznikl procesem elektrolýzy. Věda zkombinovala kyselinu chlornou (HClO), "přírodní kyselinu", produkt našeho imunitního systému s vodou. AQUAINT - čistící přípravek,vyrobený na 100 % přírodní bázi, bezpečný pro použití nalidském těle a šetrný k životnímu prostředí. AQUAINT je především velmi účinný čistící prostředek na ruce a pokožku(a jiné povrchy) díky vodné složce, ale má i silnéantibakteriální vlastnosti z důvodu přítomnosti kyseliny chlorné (HCIO).

Dermatologicky testováno

AQUAINT byl dermatologicky testován ve Státním zdravotním ústavu České republiky a získal bezpečnostní list přípravku pro děti od narození a dospělé.

AQUAINT na základě zátěžového testu vyhovuje hodnocení antimikrobiální ochrany kosmetického výrobku. (Pro test byly použity mikroorganismy: Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli, Candida albicans, Aspergillus brasiliensis).

V roce 2014 byl AQUAINT testován v Japonsku pro použití jako dezinfekce proti virům.

Ocenění

AQUAINT získal během let řadu prestižních ocenění a je řazen mezi vysoce hodnocené výrobky.

Složení

Voda, kyselina chlorná (HClO), pH 5.0 - 6.5, Dostupný chlór: 10–30 mg/kg, Kyselina chlorná, kterou AQUAINT obsahuje je vysoko účinný přírodní oxidant a antimikrobiální roztok, který tvoří lidské tělo na boj s infekcemi a patogeny.

Vyzkoušejte také ostatní výrobky značky Aquaint, které jsou v kategoriích Hygienické potřeby, Zdravotnické potřeby a Nemocniční hygiena. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Dezinfekce na ruce.

EAN5060284980219
ZnačkaAquaint
Velikost balení50 ml
Forma  Sprej  Tekutina
Vlastnosti  Bez parfemace  Bez parabenů  Antibakteriální  Dezinfekční  Bez konzervačních látek  Bez alkoholu
Na co je  Na dezinfekci
Věk>0 měs.
Originální názevAQUAINT čistící voda 50ml