Aromatizované lubrikační gely (7 produktů)

Lubrikační gely s přidaným aroma a ochucené lubrikanty zaručí, že vám bude milování vonět. Pokaždé. Užijte si šťavnatou předehru, na kterou nezapomenete.

Aromatizované lubrikanty nezanechávají skvrny ani lepivý pocit. Jsou určeny především pro vagi…

 Zobrazit více

Lubrikační gely s přidaným aroma a ochucené lubrikanty zaručí, že vám bude milování vonět. Pokaždé. Užijte si šťavnatou předehru, na kterou nezapomenete.

Aromatizované lubrikanty nezanechávají skvrny ani lepivý pocit. Jsou určeny především pro vaginální a orální sex. Můžete je používat v kombinaci s kondomem a erotickými hračkami. Cenově jsou velmi přívětivé.

V naší nabídce najdete intimní gely na vodní bázi zajišťující dokonalé zvlhčení, aromatizované masážní oleje pro smyslnou masáž celého těla i celou řadu ochucených lubrikantů s příchutěmi jako je jahoda, zelené jablko nebo borůvky. Jakou chuť preferujete vy?

Nejlépe hodnoceným produktem je Durex Play Cherry Lubrikační gel 50 ml. Zákazníci nejlépe hodnotí značky Durex a Christine Nr. 3.

Aromatizované lubrikační gely - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Aromatizované lubrikační gely ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Aromatizované lubrikační gely lidé hodnotí na 72 %
Recenze produktu: Durex Play Strawberry Lubrikační gel 50 ml
5 / 2x
Dobrý
Recenze produktu: Dr.Muller Lubrikační gel Ty&Já jahoda 100 ml
4.9 / 23x
ok
Recenze produktu: Shunga Hold me Tight Gel na zúžení vagíny 30 ml
1 / 1x
….

Zboží z kategorie Aromatizované lubrikační gely jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Aromatizované lubrikační gely seřazené od těch nejkvalitnějších kousků. Ty nejprodávanějších kousky v kategorii Aromatizované lubrikační gely najdete mezi prvními.