Aspecton (2 produktů)

Aspecton® nosní sprej svým unikátním složením vyplňuje mezeru mezi syntetickými přípravky na snížení otoku nosní sliznice a kapkami/spreji s čistým roztokem soli.Látky obsažené v islandském lišejníku (Cetraria islandica) vytvářejí ochrannou vrstvu …

Zobrazit více

Aspecton® nosní sprej svým unikátním složením vyplňuje mezeru mezi syntetickými přípravky na snížení otoku nosní sliznice a kapkami/spreji s čistým roztokem soli.Látky obsažené v islandském lišejníku (Cetraria islandica) vytvářejí ochrannou vrstvu na sliznici. Tím oslabují vnější dráždění, která ztěžují léčbu poškozené sliznice, a podporují aktivaci obranného systému organizmu. Vysoký podíl zvlhčujících látek v islandském lišejníku brání vysychání sliznice vázáním vody na jejím povrchu. Islandský lišejník (Cetraria islandica) roste hlavně v alpských a arktických oblastech. Slizové látky v extraktu z islandského lišejníku se uvolní při rozpuštění v ústech a slouží jako ochranný film na sliznici v ústech a hltanu. 

Aspecton - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Aspecton ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Aspecton lidé hodnotí na 90 %
Recenze produktu: Aspecton na kašel černý rybíz 60 tablet 60 ks
5 / 5x
nakupuji opakovaně, funguje
Recenze produktu: Aspecton na kašel černý rybíz 30 tablet 30 ks
4 / 1x
Chuť velmi specifická, ale dá se. Podpůrný prostředek dobrý.