Astrid (7 produktů)

ASTRID COSMETICS, a.s.,je společnost,  která pokračuje ve výrobě kvalitní české kosmetiky dodnes.Lze bez nadsázky říci, že ASTRID, firma s hvězdným jménem, si udržela své místo mezi významnými výrobci kosmetických značek a že její hvězda září na …

Zobrazit více

ASTRID COSMETICS, a.s.,je společnost,  která pokračuje ve výrobě kvalitní české kosmetiky dodnes.Lze bez nadsázky říci, že ASTRID, firma s hvězdným jménem, si udržela své místo mezi významnými výrobci kosmetických značek a že její hvězda září na kosmetickém nebi i nadále s neztenčenou silou.

Jen málokterá česká firma má tak dlouhou a bohatou historii jako firma Astrid. Její počátky sahají až do roku 1847, kdy si jistý František Procháska otevřel v pražské Celetné ulici obchod s mýdlem a současně i malou mydlárnu, ve které začal vyrábět toaletní mýdlo. Naučil se tomu ve Vídni, kde byl na vandru, ale pocházel od Českého Brodu, takže se jednalo o ryze českou firmu.

Nabízí přípravky v péči o rty, tělo, ruce a nohy. V sortimentu naleznete i krémy, mléka, oleje a emulze na opalování.

Astrid - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Astrid ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Astrid lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: Astrid SUN Dětské mléko na opalování spray SPF30 200 ml
5 / 1x
ok
Recenze produktu: Astrid repelent spray na pokožku 150ml
5 / 2x
Funguje i na muchničky
Recenze produktu: Astrid SUN dětské opal.mléko SPF50 +SPF15 80ml 200 ml
5 / 4x
Klasika
Recenze produktu: Astrid SUN Třpytivé mléko po opalování 150 ml
5 / 1x
Celková spokojenost
Recenze produktu: Astrid Samoopalovací sprej 150 ml
5 / 1x
👌
Recenze produktu: Astrid Repelent spray pro děti 150 ml
4 / 1x
Kupujeme pravidelně, jen trošku nevýhoda je, pokud se lahvička nedá rovně, místo rozprášení repelentu, stříká mokrá tekutina.