Babybio (81 produktů)

Babybio Caprea 3 kozí kojenecké mléko 800 g

Můžete mít zítra739 Kč
Dárek: Pilulka Premium zdarma
Babybio - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Babybio ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Babybio lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: Babybio Přebalovací BIO krém pro miminka od narození 200 ml
5 / 4x
Spokojenost
Recenze produktu: Babybio krupice s vanilkou 4 x 85 g
5 / 8x
Ok
Recenze produktu: Babybio hrášek pastinák cuketa telecí maso 2 x 200 g
5 / 10x
Skvělé malému to moc chutná
Recenze produktu: Babybio mrkev a sušené švestky s hovězím masem 2 x 200 g
5 / 6x
Prckovi skvěle chutná!
Recenze produktu: Babybio Hygienické žínky z BIO bavlny doplňovací sada 8 ks
5 / 1x
Tyto žínky jsem začala používat spolu s čistící BIO vodou této značky, ale dá se samozřejmě použít s jakoukoliv čistící tekutinou. Jsou malinké a na první pohled se může zdát, že jsou nepraktické oproti velkým plenám či klasickým žínkám, které maminky na děti používají. Opak je pravdou. Tyto malé žínky jsou naprosto dostačující a vyhovující. Žínku přiložím na pumpičku a 2x zmáčknu. Žínka krásně nasaje, zdá se že potřebuje vyždímat, ale není třeba. Tím že je oboustranná - froté vs.bavlna, tak krásně saje. Stačí mi na otření obličejíku po krmení a slintání. Dostane se bez mučení do záhybů malého a buclatého krčku, kde se usazuje vždy větší množství slin, mléka a blinkání. Já jsem za tyto malé žínky vděčná a mohu jen doporučit.
Recenze produktu: Babybio mrkev dýně rýže 2 x 200 g
5 / 10x
Tento příkrm je určen pro miminka od 6. měsíce a obsahuje samé dobroty, které dětem chutnají pro jejich nasládlou chuť. Hlavní složkou je mrkev (38 %), máslová dýně (17 %) a rýže (7,6 %). Dále pak obsahuje cibuli, řepkový a olivový olej a rozmarýn, který dodává pokrmu krásnou vůni. Na obalu je vyznačena noční obloha s měsícem a hvězdičkami jako symbol pro večerní krmení, což je skvělá alternativa namísto obvyklých kašiček. My jsme tento pokrm podávali i jako obědové menu. Dceři velmi chutná, obsah je jemný, nasládlý a voní po bylinkách.
Recenze produktu: Babybio mrkev s máslovou dýní, kuřetem a rýží 2 x 200 g
5 / 10x
Skvěle ochucené příkrmy.
Recenze produktu: Babybio Sprchový BIO gel pro miminka od narození 250 ml
5 / 5x
Jsem ráda, že jsme mohli vyzkoušet tento sprchový gel. Sice méně pění, ale zase má kvalitní složení a krásně voní. Oceňuji dávkování pumpičkou. Tuto značku jsem si velice oblíbila. Sice je dražší, ale vím, že je kvalitní.
Recenze produktu: Babybio Příkrm zelenina s těstovinami na boloňský způsob s hovězím masem 2 x 200 g
5 / 10x
Tento příkrm našemu děťátku chutná asi nejvíce ze všech, které jsme kdy vyzkoušeli. Již při otevření skleničky jsem dostala chuť dát si špagety i já :-). Moc mě zaujalo složení, které kromě mrkve, rajčat a farmářského hovězího masa obsahuje také těstoviny, parmezán a oregáno. Je skvělé, že i děti od ukončeného 6. měsíce mohou poznat chuť italské kuchyně. Obsah lahvičky je jemný, krásně voní a především chutná. Přestože se snažíme především vařit, tento příkrm určitě budeme mít doma "do foroty" pro všechny případy.
Recenze produktu: Babybio mrkev a dýně se pstruhem 2 x 200 g
5 / 6x
Oblíbená směska, krásně voní a dceři chutná
Nahoru