BeautyLash (0 produktů)

Celosvětově úspěšná značka BeautyLash představuje ucelený programem domácí péče o řasy a obočí. Výrobky BeautyLash jsou snadno a rychle aplikovatelné a poskytují dlouhodobé zvýraznění řas a obočí, bez nutnosti návštěvy kosmetického salónu. Šetří …

Zobrazit více

Celosvětově úspěšná značka BeautyLash představuje ucelený programem domácí péče o řasy a obočí. Výrobky BeautyLash jsou snadno a rychle aplikovatelné a poskytují dlouhodobé zvýraznění řas a obočí, bez nutnosti návštěvy kosmetického salónu. Šetří tak váš čas i peníze.

Barvy řady Sensitive obsahují jako barvivo extrakty z rostlin a jsou tak mnohem šetrnější a bezpečnější než běžné barvy založené na oxidantech.
BeautyLash Eyelash Booster pro růst a posílení řas patří díky prokázané vysoké účinnosti k nejprodávanějším přípravkům na podporu růstu řas v několika evropských zemích. 
BeautyLash Styling Gely dáte vašemu obočí dokonalý tvar, objem a barvu, a to vše snadno a rychle, bez nutnosti použití více přípravků.

Všechny přípravky jsou dermatologicky a oftalmologicky testované a jejich účinnost byla ověřena klinickými studiemi certifikovaného německého zkušebního institutu.

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám tip na produkt a my ho zkusíme zařadit do nabídky.

Doporučit produkt
Nenašli jste, co jste hledali?

Potřebujete poradit?

Napište nám a rádi vám pomůžeme s výběrem a vyhledáváním vhodného produktu.

Potřebujete poradit?