Bebivita (3 produktů)

Bebivita je německá značka kojenecké a dětské výživy, která nabízí rodičům a jejich dětem vysokou kvalitu produktů, v mnoha chutných variantách, za příznivé ceny. Každý výrobek Bebivita obsahuje cenné živiny (vitaminy a minerály), které jsou přesně …

Zobrazit více

Bebivita je německá značka kojenecké a dětské výživy, která nabízí rodičům a jejich dětem vysokou kvalitu produktů, v mnoha chutných variantách, za příznivé ceny. Každý výrobek Bebivita obsahuje cenné živiny (vitaminy a minerály), které jsou přesně přizpůsobeny požadavkům dítěte. 

V sortimentu značky Bebivita najdete mléčnou výživu s přísně kontrolovaným složením. Miminko tak v každé lahvičce dostává vyváženou stravu plně odpovídající jeho potřebám. Když už jenom mléko nestačí, přicházejí na řadu příkrmy. Zeleninové příkrmy Bebivita mají velmi jemné složení, neobsahují přidanou sůl a jsou ideální variantou pro začátek období přikrmování. Časem budete chtít dětem dopřát masozeleninové příkrmy. Vybírat můžete z několika pečlivě vybraných příchutí a vyzkoušet, co vašemu děťátku chutná nejlépe. Samozřejmě v nabídce nechybějí ani ovocné příkrmy, například jablka s banánem, hrušky nebo jahody s borůvkami. Pro plné bříško a klidný spánek poslouží mléčné kaše. Snadno se připravují  a navíc obsahují hodnotné vitamíny a minerály. A pro správné dodržování pitného režimu jsou tady šťávy a čaje. Nápoje Bebivita dobře chutnají, jsou prospěšné a lehce stravitelné.

Bebivita - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Bebivita ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Bebivita lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Bebivita MLÉKO 3 Pokračovací MKV 500 g
5 / 2x
Ok