Belohair 2 % dermální roztok 60 ml

Indikován k léčbě androgenně podmíněné alopecie u mužů a žen ve věku 18 až 65 …

Zobrazit více

Indikován k léčbě androgenně podmíněné alopecie u mužů a žen ve věku 18 až 65 let.

Můžete mít zítra  více info
Skladem 5+ks
V Pilulka Boxu již zítra od 17:00
Pilulka Expresem již zítra od 13:00
Dostupné na  
4 lékárnách
PILULKA CENA
279 Kč
Cena za 10 ml: 46,50 Kč
  • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

    Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

    Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

    Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

V Pilulka Lékárně
Doprava zdarma Doprava zdarma
Nakupujte společně
Belohair 2 % dermální roztok 60 ml
+ Paralen 500 mg 24 tablet
348 Kč
Belohair 2 % dermální roztok 60 ml
Hodnocení produktu 5
plusBelohair 5% dermální roztok 60 ml
Belohair 2 % dermální roztok 60 ml
+ Belohair 5% dermální roztok 60 ml
868 Kč
5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 6 zákazníků
Napsat hodnocení
5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Účinnost
87%
Má výhodné balení
100%
Komfort při užívání
100%

Počátek a stupeň náhrady vlasů může být mezi uživateli variabilní.

Účinné látky
Minoxidilum patří do skupiny léčiv nazývaných dermatologika.

Androgenně podmíněná alopecie (úbytek vlasů s mužskou formou plešatění) je druh úbytku vlasů, který může postihnout muže i ženy. U mužů začíná alopecie ústupem vlasové linie na čele a vypadáváním vlasů na temeni, postižené plochy se postupně zvětšují. V průběhu tohoto procesu se tvoří podkovovitý pruh vlasů v okrajových částech vlasové linie, vzadu a po stranách hlavy. Ženský typ alopecie začíná roztroušeným vypadáváním vlasů, vlasy jsou tenčí, kratší a šedivějí, začíná mezi nimi prosvítat kůže. U žen ale téměř nikdy nedochází k ústupu vlasové linie na čele.

Ženy, u nichž dochází k mužské formě plešatění, by měly před zahájením léčby přípravkem vyhledat lékaře, pokud mají některý z následujících příznaků. Centrální obezita s tenčími končetinami (projevuje se ukládáním tuku v obličeji a trupu), nadměrné ochlupení mužského typu, poruchy menstruace, vysoký krevní tlak, svalová slabost, bolesti v zádech, osteoporóza (řídnutí kostí), strie (fialové trhlinky v kůži), akné.

Mužská forma plešatění může být totiž také příznakem nadměrné tvorby mužských pohlavních hormonů u závažných onemocnění, jako jsou nádorová onemocnění vaječníků, podvěsku mozkového nebo nadledvinek. Počátek a stupeň náhrady vlasů může být mezi uživateli různý. Na léčbu s větší pravděpodobností zareagují pacienti mladší a pacienti s kratší dobou a s menší plochou plešatosti na vrcholku hlavy. Individuální reakci na léčbu nelze předvídat.

Dávkování
Vlasy a pokožka musí být před aplikací přípravku úplně suché. Dávka 1 ml (odpovídá 10 stlačením) musí být aplikována na postiženou plochu pokožky, od středu postižené části 2x denně, ráno a večer. Celková denní dávka nesmí být vyšší než 2 ml. Pokud se přípravek nanáší prsty, ruce musejí být po aplikaci umyty. Růst nových vlasů může být očekáván po aplikaci přípravku 2x denně po dobu 4 měsíců i déle. Aplikace přípravku 2x denně musí pokračovat i po objevení nových vlasů, pro povzbuzení jejich růstu. Zkušenosti ukazují, že růst nových vlasů se může 3-4 měsíce po ukončení aplikace minoxidilu zastavit a vypadávání vlasů může pokračovat. Proto je doporučeno s léčbou pokračovat. V rozsáhlých klinických studiích byl ověřen terapeutický účinek lokálně aplikovaného roztoku minoxidilu po dobu 2 let. Pokud se neprojeví účinek přípravku do jednoho roku od zahájení používání, léčba musí být ukončena.

Vyzkoušejte také další výrobky značky Belohair, které naleznete v kategoriích Pokožka, Trápí mě a Léky. Produkt hodnotilo 6 zákazníků a 100 % z nich by ho doporučilo. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Vlasová pokožka.

Upozornění:
Upozornění: Volně prodejný lék. Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.
EAN3850343032261
ZnačkaBelohair
SUKL kód0134863
ATCD11AX01
Farmakoterapeutická skupinaDermatologika
Velikost balení60 ml
Cesta podání  Dermálně - na pokožku
Forma  Roztok
Pro  Pro dospělé
Režim výdeje  Volně prodejné HVLP
Účinná látka  Minoxidil
Originální názevBelohair 2% drm.sol.1x60ml
Ke staženíPříbalová informace

Zeptejte se lékárníka

Odborné rady a odpovědi na vaše dotazy, a to z pohodlí vašeho domova.

Všechny dotazy