Bezlaktózové proteiny (7 produktů)

Protein je základním stavebním prvkem našeho těla a důležitým zdrojem živin. Přispívá k růstu a udržení svalových tkání. Pokud sportujete pravidelně a chcete nabrat nějaký ten sval, nebo „naopak“ zhubnout, budete potřebovat více bílkovin. Pohodlný, …

Zobrazit více

Protein je základním stavebním prvkem našeho těla a důležitým zdrojem živin. Přispívá k růstu a udržení svalových tkání. Pokud sportujete pravidelně a chcete nabrat nějaký ten sval, nebo „naopak“ zhubnout, budete potřebovat více bílkovin. Pohodlný, rychlý a velmi účinný způsob, jak do sebe bílkoviny dostat, je začít užívat proteinové doplňky. Stačí vám proteinový prášek, který vám zachutná, šejkr a trocha vody. Protein v prášku se získává z živočišných nebo rostlinných zdrojů nebo jejich kombinace. A je velmi dobře stravitelný.

Do této kategorie jsme nasypali pouze proteiny, které neobsahují laktózu (a v některých případech ani lepek). Pokud tedy trpíte intolerancí na laktózu, můžete směle vybírat. Sáhnete po syrovátkovém, konopném nebo s příchutí sladkých jahod?

Uživatelé nejlépe hodnotí řady BioTech a Lifefood. Nejlépe hodnoceným výrobkem je BioTech USA Vegan Protein, různé varianty.

Bezlaktózové proteiny - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Bezlaktózové proteiny ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Bezlaktózové proteiny lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Big Zone Battle Whey Jahodové mléko 1000 g
5 / 2x
Nejlepší protein, co jsem kdy měl. Chuť je naprosto famózní - lahodná, plná, krémová.. no prostě pecka.
Recenze produktu: Najtelo Konopný protein prášek 500 g
5 / 1x
synovi "nechutná", nechce ho užívat, protože je to takový na polykání dost drsný prášek, počítejte s tím, zkuste ho třeba do poctivého hruškového 100% džusu, aby to ta dužnina zjemnila...
Recenze produktu: Kompava Protein LactoFree 90 - čokoláda-banán 500 g
5 / 4x
výborná chuť, ľahko a bez problémov stráviteľný
Recenze produktu: Kompava Protein LactoFree 90 - malina 500 g
4.8 / 4x
Som s ním spokojná.

Produkty z kategorie Bezlaktózové proteiny jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. V kategorii Bezlaktózové proteiny najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků. Ty nejprodávanějších kousky v kategorii Bezlaktózové proteiny najdete mezi prvními.