Kompletní bezlepkové menu (10 produktů)

Nestíháte stát za plotnou, a tak sháníte nějakou rychlovku, která natotata uspokojí vaše chuťové buňky? Beze všeho! Tedy přesněji - bez lepku! Bezlepkové hotovky jsou zdravou a cenově dostupnou variantou pro celiaky. Chutná bezlepková meníčka …

Zobrazit více

Nestíháte stát za plotnou, a tak sháníte nějakou rychlovku, která natotata uspokojí vaše chuťové buňky? Beze všeho! Tedy přesněji - bez lepku! Bezlepkové hotovky jsou zdravou a cenově dostupnou variantou pro celiaky. Chutná bezlepková meníčka zakoupíte v praktických obalech vždy po dvou porcích. Pokrm stačí ohřát v mikrovlnné troubě či v hrnci a můžete servírovat. Dobrou chuť, přejeme.

Zákazníci nejlépe hodnotí řady Babybio a Rudolfs. Nejlépe hodnoceným produktem je Babybio jablko, banán a jahody s mátou 2 x 130 g.

Kompletní bezlepkové menu - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Kompletní bezlepkové menu ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Kompletní bezlepkové menu lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Expres Menu Rajská omáčka s hovězím masem 610 g
5 / 2x
skvěle chutná, má dlouhou trvanlivost. ideální do bunkru :)
Recenze produktu: Expres Menu Směs na špagety 2 porce 2 ks
5 / 3x
Výtečné!

Produkty z kategorie Bezlepková menu jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Bezlepková menu jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. V kategorii Bezlepková menu najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.