Bezlepkové kaše - Rýže (0 produktů)

Hledáte chutnou a zdravou snídani, kterou připravíte za pár minut? Vyzkoušejte některou z bezlepkových instantních kaší, které si získaly velkou oblibu nejen mezi celiaky. Lehce stravitelné kaše zasytí na několik hodin, navíc mají příznivý účinek na náš organismus.

Kaše lze používat také jako bezlepkové jíšky do polévek či omáček nebo jako pojivo při přípravě karbanátků. Bezlepkové kaše neobsahují obilovinu lepek, která se běžně vyskytuje v pšenici, ječmenu, ovsi a žitu. Lze ho nahradit třeba velmi oblíbenou pohankovou, kukuřičnou nebo třeba rýžovou moukou. Vychutnejte si tuto lehkou, lahodnou snídaně nebo svačinku, kterou zvládne připravit vmžiku každý.

Bezlepkové instantní kaše zachutnají nejen celiakům

Nehledě na alergii na lepek, tato obilovina zatěžuje organismus i zdravého člověka. Proto po bezlepkových potravinách sahají nejen celiaci, ale i vyznavači zdravého životního stylu. Nebojte se je proto vyzkoušet, nabijí vás energií, mají lahodnou chuť a obsahují mnoho živin a zdraví prospěšných látek.

  • Pohanková kaše – obsahuje spoustu minerálů a antioxidantů, také rutin, který posiluje drobné krevní cévy – Jáhlová kaše – obsahuje draslík, hořčík, fosfor, měď, železo, zinek a také vlákninu a vitaminy skupiny B – Rýžová kaše – je vhodná jaké snídaňová pochoutka, ale i pro zahušťování omáček nebo příkrmů

Rychlá příprava bezlepkových kaší

1. Zalít horkou vodou/mlékem 2. Promíchat 3. Nechat odstát 4. Dobru chuť

Zákazníci si oblíbili značky Nutrikaša probiotic, Nutrikaše Probiotic a Nominal. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Holle bio kaše s kozím mlékem, borůvkami a banánem 200 g.

Vymazat všechny filtry

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám tip na produkt a my ho zkusíme zařadit do nabídky.

Doporučit produkt
Nenašli jste, co jste hledali?

Potřebujete poradit?

Napište nám a rádi vám pomůžeme s výběrem a vyhledáváním vhodného produktu.

Potřebujete poradit?

Zboží z kategorie Bezlepkové kaše jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. V kategorii Bezlepkové kaše najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků. Ty nejprodávanějších kousky v kategorii Bezlepkové kaše najdete mezi prvními.