Bezlepkové polévky a lehká jídla (1 produktů)

Polévka je grunt, to věděly už naše babičky. Dodává tělu potřebnou energii, zasytí a má pozitivní účinky na organismus. V jídelníčku dětí by neměla v žádném případě chybět, je však velice důležitá také pro dospělé. Podporuje funkci zažívacího …

 Zobrazit více

Polévka je grunt, to věděly už naše babičky. Dodává tělu potřebnou energii, zasytí a má pozitivní účinky na organismus. V jídelníčku dětí by neměla v žádném případě chybět, je však velice důležitá také pro dospělé. Podporuje funkci zažívacího traktu a může zmírnit zažívací obtíže. Bezlepkové polévky neobsahují lepek, jsou proto vhodné i pro celiaky. Můžete je jíst jako předkrm nebo zdravou rychlou svačinku! Tak jaká to bude? Rajská, hrachová nebo gulášová? 

Uživatelé hodnotí nejlépe značky SLIM Queen . Nejlépe hodnoceným produktem je SLIM Queen Dietní polévka, zeleninová 12 x 32 g.

Bezlepkové polévky a lehká jídla - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Bezlepkové polévky a lehká jídla ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Bezlepkové polévky a lehká jídla lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: KetoDiet Proteinová polévka kuřecí s nudlemi 7 porcí
5 / 14x
Polévka je velmi chutná a skvěle zasytí.
Recenze produktu: Expres Menu Polévka Boršč 2 porce
5 / 8x
Výborná hustá svačinová polévka. Oceňuji rychlou přípravu, kvalitní suroviny a bez chemie! Neocenitelný pomocník na dovolené či po dlouhém výletě doma :)
Recenze produktu: KetoDiet Proteinová polévka hovězí s nudlemi 7 porcí 7 ks
5 / 14x
chuťově výborná, nudle zasytí

Produkty z kategorie Bezlepkové polévky jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Bezlepkové polévky jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. V kategorii Bezlepkové polévky najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.