Slané bio krekry se zdravou špaldovou moukou a různými druhy semínek. Více informací
Skladem 5 a více kusů, Zítra od 08:00 u vás. Více informací
Pilulka Expresem již zítra od 08:00
Doprava ZDARMA při nákupu nad 1 499 Kč
+ Allnature Ovesné vločky jemné BIO 1000 g
+ Sens Křupaví a pražení cvrčci - Chipotle 16 g
Zemanka Biopekárna Špaldové krekry s dýňovým semínkem a česnekem 100 gVše o produktuDoplňující informaceHodnocení produktuSlané bio krekry jsou ideální alternativou k přesoleným chipsům a zajímavým zpestřením k vínu a na všechny párty. Můžete je servírovat k salátům, se zeleninovými dipy či jako zdravou svačinku s pomazánkou. Jejich výhodou je, že obsahují i zdravou celozrnnou špaldovou mouku a různé druhy semínek.
Všechny "Zemanka" produkty nesou označení bio, protože při výrobě jsou použity jen suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství. Proč? Protože bio výrobky neobsahují umělé ztužené tuky, bílý rafinovaný cukr, chemické konzervanty, umělá barviva ani aromata.
Vlastnosti:
- BIO
- Vegan
- Bez mléka
- Bez vajec
- Bez palmového tuku
- Bez kypřicích látek
Složení
Bio mouka pšeničná hladká, bio celozrnná mouka špaldová 17 %, bio mouka pšeničná celozrnná, bio slunečnicový olej HOSO, bio dýňové semínko drcené 10,4 %, mořská jedlá sůl, bio česnek sušený 1,5 %, bio sojová omáčka (pitná voda, sojové boby, pšenice, jedlá sůl, fermentační činidlo Aspergillus oryzae). Může obsahovat stopy vajec, mléčných výrobků (včetně laktózy), skořápkových plodů (mandle, lískové a vlašské ořechy) a sezamu.
Upozornění na alergeny: Výrobek obsahuje alergeny lepek a sóju.
Výživové hodnoty na 100 g:
| Energetická hodnota | 1545 KJ /370 kcal |
| Tuky | 18 g |
| - z toho nasycené mastné kyseliny | 1,9 g |
| Sacharidy | 42 g |
| - z toho cukry | 0,9 g |
| Bílkoviny | 11 g |
| Vláknina | 0 g |
| Sůl | 2,2 g |
Zkuste také ostatní produkty značky Zemanka, které uvidíte v kategoriích Sušenky a křupky pro děti, Potraviny, nápoje a Děti a maminky. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Sušenky a tyčinky.


