Bioderma Sébium (21 produktů)

bioderma sébium

Bioderma Sébium

Problematická pleť čelí každý den mnoha nástrahám, od vlivu nečistot po nežádoucí vlivy léčby akné. Taková pleť potřebuje rovnováhu, která stabilizuje množství a kvalitu produkovaného kožního mazu. Při zhoršení kvality mazu, či přemnožení bakterií, se tak může mastná pleť snadno stát náchylnou k tvorbě akné.

 

Který z problémů vás trápí? Najděte svůj typ pleti a dozvíte se, jak správně pleť čistit i jakou následnou péči byste měli zvolit. Přečtěte si, jaké produkty z řady Bioderma Sébium jsou pro vás tou nejvhodnější a nejúčinnější volbou.

sébium

Zvolte si správnou rutinu

 

Dospělá aknózní pleť s prvními známkami stárnutí

Akné netrápí jen teenagery, ale stále častěji i dospělé. Biologické mechanismy jsou podobné, ale akné u dospělých má specifičtější projevy, jako jsou rozšířené póry a první známky stárnutí. Díky pochopení biologické dysfunkce zodpovědné za aknózní pleť dospělých, vyvinula společnost NAOS koncentrované anti-age Sébium sérum, které viditelně redukuje nedokonalosti i první známky stárnutí.

 

V každodenní rutině pro dospělou aknózní pleť byste měli dbát zejména na čištění pleti. Ráno i večer aplikujte jemný čistící gel Sébium Gel moussant nebo ikonickou micelární vodu Sébium H2O. Ráno naneste gel-krém Sébium Kerato+, který si s nedokonalostmi poradí již po 2 dnech používání bez iritace pleti. Nezapomeňte také na aplikaci ochranného pleťového krému Photoderm AKN mat SPF30, který zajistí vysokou UVA/UVB ochranu problematické pleti. Při večerní rutině na vyčištěnou pleť naneste pár kapek a jemně vmasírujte Sébium Sérum, které působí jak na nedokonalosti pleti, tak na první známky stárnutí dospělé pleti.

Bioderma Sébium

Aknózní pleť s černými tečkami

Pupínky v kombinaci s černými tečkami nebo jizvami po akné můžou dost potrápit. Tomuto typu pleti je potřeba věnovat ještě větší pozornost. Ve své rutině byste měli zvolit hloubkové čištění a zároveň účinnou péči, která pleť nijak nepodráždí. Pro hloubkové vyčištění pleti sáhněte po čistícím gelu Sébium Gel moussant actif, který působí na příčiny i následky nedokonalostí již od fáze čištění. Do pravidelné péče o pokožku ráno i večer zařaďte gel-krém Sébium Kerato+, který si s nedokonalostmi poradí již po 2 dnech používání bez iritace pleti. Nezapomeňte také na aplikaci ochranného pleťového krému Photoderm AKN mat SPF30, který zajistí vysokou UVA/UVB ochranu problematické ple­ti.

Maximálně efektivní rutina:

Sébium Gel moussant Actif

Koupit

Sébium Kerato+

Koupit

Photoderm AKN Mat SPF 30

Koupit

Po zmírnění nedokonalostí můžete přejít na Sébium Gel moussant nebo micelární vodu Sébium H2O. Ve vaší denní i večerní rutině zůstane nadále Sébium Kerato+ a v ideálním případě i ochrana proti slunečnímu záření během dne Photoderm AKN Mat.

Rutina po zmírnění nedokonalostí:

Sébium Gel moussant

Koupit

Sébium H2O

Koupit

Sébium Kerato+

Koupit

Photoderm AKN Mat

Koupit

Bioderma Sébium

Dehydratovaná pleť v důsledku léčby akné

Při medikamentózní léčbě je aknózní pleť často dehydratovaná a podrážděná s tendencí ke vzniku suchých šupinek. Proto je vhodné během léčby dopřát pleti dostatečnou hydrataci. Každodenní rutina by proto měla začínat důkladným čištěním pleti pomocí jemného čistícího gelu Sébium gel moussant nebo ikonické micelární vody Sébium H2O. Vhodnou volbou péče o tento typ pleti je hydratační krém pro aknózní pleť Sébium Hydra, který reguluje kvalitu a množství kožního mazu, ale zároveň pleť dostatečně hydratuje po dobu 24 hodin. Vyrovnává tak nežádoucí vlivy medikamentózní léčby. Nezapomeňte také na aplikaci ochranného pleťového krému Photoderm AKN mat SPF30, který zajistí vysokou UVA/UVB ochranu problematické ple­ti.

Rutina

Sébium Gel moussant

Koupit

Sébium H2O

Koupit

Sébium Hydra

Koupit

Photoderm AKN Mat

Koupit

bioderma

Podrážděná pleť v důsledku léčby akné

Produkty pro lokální léčbu akné předepsané dermatologem mají většinou tendenci pleť výrazně podráždit. V důsledku toho je zapotřebí používat specifickou rutinu, která pleť zklidní a zároveň bude řešit problém spojený s jejím sklonem k akné. Pro čištění pleti používejte jemný čistící gel Sébium Gel moussant nebo ikonickou micelární vodu Sébium H2O. Jako následnou péči zvolte zklidňující krém Sébium Sensitive, který zmírňuje zanícení a zarudnutí a pleť dostatečně hydratuje. Nezapomeňte také na aplikaci ochranného pleťového krému Photoderm AKN mat SPF30, který zajistí vysokou UVA/UVB ochranu problematické ple­ti.

Rutina

Sébium Gel moussant

Koupit

Sébium H2O

Koupit

Sébium H2O

Koupit

Photoderm AKN Mat

Koupit

bioderma

Mastná pleť s rozšířenými póry

Pro mastnou pleť je typická nadměrná produkce kožního mazu, kterou často doprovází také rozšířené póry. Rozšířené póry se mohou objevit kdekoliv na pleti, avšak nejčastěji se vyskytují na nose, tvářích a bradě. V každodenní rutině byste měli dbát zejména na čištění pleti. Ráno i večer aplikujte jemný čistící gel Sébium Gel moussant nebo ikonickou micelární vodu Sébium H2O. Na vyčištěnou pleť je následně vhodné nanést tonikum Sébium Lotion, které reguluje tvorbu mazu a stahuje póry. Dalším krokem je pleťový krém Sébium Pore refiner, který okamžitě a dlouhodobě stahuje rozšířené póry. Nezapomeňte také na aplikaci ochranného pleťového krému Photoderm AKN mat SPF30, který zajistí vysokou UVA/UVB ochranu problematické ple­ti.

Rutina

Sébium Gel moussant

Koupit

Sébium H2O

Koupit

Sébium Lotion

Koupit

Sébium Pore Refiner

Koupit

Photoderm AKN Mat SPF 30

Koupit

TIP: Do vybrané Sébium rutiny zařaďte doplňkovou péči Sébium night peel, chemický peeling, který vyhladí a zjemní texturu pleti a zároveň jí dodá přirozený jas. Pro zastánce mechanického peelingu je součástí řady Sébium i Sébium peelingový gel, který pleť vyhladí a připraví na nanesení krému.

Akné už NÉ: Léčba akné | Ve své kůži
Akné už NÉ: Léčba akné | Ve své kůži
bioderma

 

Dermatologické laboratoř
Mastná pokožka. V období dospívání se pokožka mění; zhrubne, stává se lesklejší a ztrácí jemnost. Pleťové vady různého rozsahu, které se v tomto období objevují, mohou přetrvávat až do dospělosti. A jistě pak představují pro každou ženu problém. V závislosti na stavu vaší pokožky a podle rady odborníků, představuje přípravek Sébium pro smíšenou nebo mastnou pleť účinné řešení jak v hygieně, tak i v každodenní péči o pokožku. S řadou Bioderma Sébium už žádná lesklá a mastná pokožka, už žádné problémy s akné.

Bioderma Sébium Peelingový čistící gel 100 ml

Můžete mít za 3 dny v pondělí 27. 5.
339 Kč
279 Kč

Bioderma Sébium sérum 30 ml

Můžete mít za 3 dny v pondělí 27. 5.

Bioderma Sébium Mycí kostka proti nedokonalostem 100 g

Můžete mít za 3 dny v pondělí 27. 5.
Bioderma Sébium - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Bioderma Sébium ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Bioderma Sébium lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: Bioderma Sébium Peelingový čistící gel 100 ml
5 / 7x
Peeling je super už po prvom použití som videla výsledky pleť je hladká a žiadne čierne bodky.je proste super.
Recenze produktu: Bioderma Sébium sérum 30 ml
5 / 1x
Jsem s tímto sérem velmi spokojená. Nejenže má redukovat nedokonalosti, ale také působí proti známkám stárnutí, vyhlazuje a hydratuje pleť a neobsahuje alkohol, což přípravky na akné nemají obsahovat. Velká spokojenost. :)
Recenze produktu: Bioderma Sébium Dárkový set
5 / 1x
\ud83d\udc4d
Recenze produktu: Bioderma Sébium Night Peel jemný chemický peeling 40 ml
5 / 1x
Tento peeling mi po dlouhém hledání konečně vyhovuje.
Recenze produktu: Bioderma Sébium Mycí kostka proti nedokonalostem 100 g
5 / 5x
Recenze produktu: Bioderma Sébium Kerato+ gel-krém na akné s vysokou tolerancí 30 ml
5 / 3x
Jako jediný krém s Bioderma Global co pomáhá ihned na akné.
Recenze produktu: Bioderma Sébium MAT control matující hydratační krém 30 ml
5 / 2x
Asi najlepší zmatňujúci krém, akým som mala. V lete mám problém s T-zónou, po aplikácii mám normálnu pleť cca 2 hodiny. Odporúčam aplikovať viackrát denne pri problematickej a mastnejúcej pleti.
Recenze produktu: Bioderma Sébium Global Cover vysoce krycí krém na akné 30 ml + 2g
5 / 5x
Velmi tmavý
Recenze produktu: Bioderma Sébium Pore refiner matující krém stahující póry 30 ml
4.9 / 15x
velmi dobré
Recenze produktu: Bioderma Sébium H2O micelární voda na mastnou pleť a akné 100 ml
4.9 / 55x
Super balení na cesty. Výborná pro každodenní čištění pleti.