BioGaia (6 produktů)

BioGaia - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty BioGaia ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie BioGaia lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: BioGaia Prodentis 20 pastilek
4.9 / 59x
s produktom som bola spokojná
Recenze produktu: BioGaia Protectis Probiotické kapky s vitamínem D 10 ml
4.9 / 55x
Doporičuji
Recenze produktu: BioGaia ® Protectis® Probiotické kapky 10 ml
4.8 / 202x
Kapky prodaly v lékárně. Za tu cenu i recenze jsem si říkala, že jsem své dceři dopřála něco, co ji pomůže. Bohužel. Za celou dobu jsem nezaregistrovalq žádnou změnu a nejsem v tom sama. Více jsem cítila že pomáhají kapičky Babycalm. Kdybych věděla, že je to jen tahák na peníze, nešla bych do toho. Doporučuji Smidge probiotika. Dávkování vám vydrží na 2 roky úplně v pohodě a když je koupíte na eshop lékárně, tak je jistě proplatí VZP. Hned druhý den jsem viděla, že to v ní konečně nějak pracuje. Jak pak by ne, když BioGaia obsahuje v jedné dávce 100 milionů bakterií a Smidge přes 1 miliardu. To je rozdíl.. a pořádnej u probiotik. Ale to je většině lidem fuk, protože nejvíce jde lidem o zisk. Mrzí mě, že jsem taky naletěla. Mohla jsem ušetřit dceři i sobě trápení mnohem dříve.
Recenze produktu: BioGaia ProTectis Baby Probiotické kapky pro děti 5 ml
4.6 / 24x
Bohužel našemu kojenému miminku tyto laktobacily nesedly, museli jsme vyzkoušet jiné probiotika (bifi- místo lacto-), které fungují.